Kapat

York Testi!

Anasayfa BESLENME York Testi!

Bu aralarda kilolu bayanlar sanki birleşmiş york testi diye bir test den söz edip duruyorlar bizlerde araştırmaya karar verdiğimiz bu testin nasıl bir test olduğu oturup öğrendik.

York testi sizlerin hangi besine karşı duyarlı olduğunuzu belgeleyen bir test, uzmanlara göre diyet konusunda çığır açması beklenen bir test şimdilik özel laboratuarlar tarafından kanda bakılıyor ve sizlerin bünyesine hangi besinlerin daha uygun olduğunu belirliyor.

Parmak ucundan alınan birkaç damla test ile sizlere kilo aldıracak tüm besin zinciri öğrenilmiş oluyor. Çünkü insanlar bilmeden yedikleri besinlerinde kilo aldırdığını artık biliyor.

Bazen diyoruz ya su içsem bile yarıyor diye aslında hiç de yanlış bir cümle değil. Gerçekten insan yapısı her türlü besine farklı bir şekilde cevap veriyor.

Kim bilir belki sizlerinde bu kadar çok kilolu olmanızın suçlusu yediğinizi yiyeceklerdir. Aşırı kilonun insanları nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz.

Aşırı kilo yüzünden şeker hastalıkları, kalp damar hastalıklar, nefes darlığı ve diğer hastalıklar ne zaman kilo vermeye başlanıyorsa bu hastalıklarda insanlar da azalmaya başlıyor.

York testinin en büyük özelliği insanoğlunun en temel besin kaynağını insanların üstündeki etkisini ölçmek ve hangi besinlerin insana zarar verdiğini öğrenmektir.

Test piyasa çıkmadan önce kilolu insanlar üzerinde yapılan testler çok başarılı olmuş ve yüzlerce insan bu york testi sayesinde eski sağlığına kavuşmuşlardır.

Sizlerde york testi yaptırarak sizlere neyin zararlı olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg