York Testi!

York Testi!

Bu aralarda kilolu bayanlar sanki birleşmiş york testi diye bir test den söz edip duruyorlar bizlerde araştırmaya karar verdiğimiz bu testin nasıl bir test olduğu oturup öğrendik.

York testi sizlerin hangi besine karşı duyarlı olduğunuzu belgeleyen bir test, uzmanlara göre diyet konusunda çığır açması beklenen bir test şimdilik özel laboratuarlar tarafından kanda bakılıyor ve sizlerin bünyesine hangi besinlerin daha uygun olduğunu belirliyor.

Parmak ucundan alınan birkaç damla test ile sizlere kilo aldıracak tüm besin zinciri öğrenilmiş oluyor. Çünkü insanlar bilmeden yedikleri besinlerinde kilo aldırdığını artık biliyor.

Bazen diyoruz ya su içsem bile yarıyor diye aslında hiç de yanlış bir cümle değil. Gerçekten insan yapısı her türlü besine farklı bir şekilde cevap veriyor.

Kim bilir belki sizlerinde bu kadar çok kilolu olmanızın suçlusu yediğinizi yiyeceklerdir. Aşırı kilonun insanları nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz.

Aşırı kilo yüzünden şeker hastalıkları, kalp damar hastalıklar, nefes darlığı ve diğer hastalıklar ne zaman kilo vermeye başlanıyorsa bu hastalıklarda insanlar da azalmaya başlıyor.

York testinin en büyük özelliği insanoğlunun en temel besin kaynağını insanların üstündeki etkisini ölçmek ve hangi besinlerin insana zarar verdiğini öğrenmektir.

Test piyasa çıkmadan önce kilolu insanlar üzerinde yapılan testler çok başarılı olmuş ve yüzlerce insan bu york testi sayesinde eski sağlığına kavuşmuşlardır.

Sizlerde york testi yaptırarak sizlere neyin zararlı olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Emine Bayraktar Aba Emine Bayraktar Aba Obezitehaber.com İçerik Editörü.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Bumerang - Yazarkafe
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-05-17 23:06:18
Birgen Kivanc: 15 bin tl ödedim.
2017-05-16 00:05:18
2017-05-16 00:03:59
2017-05-15 20:47:17
Hocam benim kilom 160 mide amaliyatı olmak istiyorum ama maddi durumum yok neyapa bilirim bana yardımcı olabilirmisini şimdiden teşekkür ederim: Yorumunuz
2017-05-13 19:33:16

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite Cerrahisi

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite Ameliyatı Şehirler Ve Doktorlar