Kapat

Zayıflayamıyorsanız Şayet!

Anasayfa SPOR Zayıflayamıyorsanız Şayet!

Kilolarınız yüzünden diyet yaptınız ama iki gün dayandınız. Birkaç gün sonra ha bugün ha yarın diyerek tekrar diyete başladınız ama bir türlü diyet fayda etmediği için bu seferde spora gitmeye karar verdiniz.

Salonda olan bayanların çoğu sizden zayıf olduğu için kim bilir belki de kendinizden nefret bile ettiğiniz oldu. Biz sizlere nasıl bir spor yapmanız gerektiğini dilimi döndüğünce anlatmaya çalışmak istiyoruz.

Hiç alışık değilseniz spor yapmaya önce doktorunuzla görüşmek onla kan tahlillerinizi yaptırmak isteyin. Doktorunuzun önerdiği şekilde hareket etmek sizlerin sağlık açısından çok önemli olduğunu unutmayın.

zayiflayamiyorsaniz-sayet

Önce hafif tempolu bir yürüyüş deneyin. Kendinizi fazla yormadan ve terlemeden, daha sonra ki haftalarda nasıl olsa temponuzu sizler istemeseniz de kendi kendinize yükseltirsiniz.

Bu arada diyetinize çok dikkat edin bol. Bol su tüketmeye bakın. Biliyoruz ki elinizde olmadan yine diyeti bozacak ve gizli, gizli bir şeyler atıştıracaksanız. Sizlere diğer önerimiz ise mide tüpü ameliyatları.

zayiflayamiyorsaniz-sayet

Birçok kilolu insan bu ameliyatlardan oldukça başarılı bir şekilde sağlıklı şekilde kilo vermişler ve her biride gayet sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmiştir.

Bu arada kilonu getirisi olan şeker hastalığı, kalp ritmi bozukları da bu ameliyatta verilen kilolarla birlikte aza indirgenmiştir.

Tercih ederseniz böyle bir ameliyat ile de zayıflamanız mümkündür. Çevrenizde araştırma yaparak nerelerde bu ameliyatın yapıldığını bulabilirsiniz. Sağlıklı olmasınız çok önemlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kilolu Erkeklerin Giyim Tercihi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde Kilolu Erkeklerde Giyim Tarzı hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Zayıflayamıyorsanız Şayet!” üzerine 2 yorum

  1. Gullu Neyzi says:
  2. Kivanc Bulut says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe