• 5.176
Anasayfa
Genel Sağlık Sigortası Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Sağlık Sigortası Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

       0   ADMİN      ADMİN

Sigorta teminatları dahilinde sağlık hizmeti almanızı sağlayan sağlık sigortası çeşitleri bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçeneklerle hazırlanır. Sağlık maliyetlerinin sürekli artışta olduğu düşünüldüğünde bu tür sigortalar her açıdan avantaj sağlayacaktır. Maliyetleri minimum düzeyde tutan sigorta hizmet kalitesinin en iyi seviyede olmasına katkıda bulunacaktır. Sağlıklı ve dolu dolu bir yaşam için özel sağlık sigortası yaptırarak ilk adımı atabilirsiniz. Yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerini sigorta teminatları çerçevesinde almanızı sağlayan bu hizmette isterseniz kapsamı daha da genişletebilirsiniz. Hizmet sayısının fazlalığı sayesinde sigorta yaşamınızı daha konforlu hale getirecektir.

Sağlık sigortası kapsamında yaptırabileceğiniz diğer bir sigorta türü seyahat sağlık sigortası olacaktır. İş ya da gezi amaçlı fark etmeksizin seyahatlerini güvence altına alan bu sigorta sizi kaza ve hastalıklara karşı koruyacaktır. Her yolculuğunuzda içinizin rahat olmasını sağlayan sigorta güvenli bir şekilde evinize geri dönebilmenizi hedefler.

Özel Sağlık Sigortası

Daha iyi koşullarda sağlık hizmeti almak istediğinizde özel sağlık sigortası sizin ve sevdikleriniz için en iyi seçenek olacaktır. Anlaşmalı kurumlar tarafından alacağınız hizmetten sigorta teminatlarınıza göre yararlanabilirsiniz. Beklenmedik kaza ya da hastalık sonucunda ortaya çıkacak giderlerinizi bu sigorta türü ile karşılayabilirsiniz. Alacağınız hizmet ayakta tedavi ve yatarak tedavi detaylarını içerir. Yatarak tedavi kapsamında hamilelik ve doğum teminatı, rehabilitasyon, ambulans hizmeti, yoğun bakım giderleri, ameliyat sonrasında fizik tedavi uygulamaları, yurt dışı tedavi teminatı, kaza sonrasında oluşan diş tedavisi giderleri ve yatılı tedaviler yer alır. Bu gibi hizmetlerden faydalanabilmek için yetkili danışmanlardan özel sağlık sigortası teklifi alabilirsiniz. En yakın acenteye doğrudan sigorta başvurusu yapabilir ya da başvuru işlemlerinizi online kanallar üzerinden gerçekleştirip size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası

Her yolculuğunuzu güvenle yapmanızı sağlayan seyahat sağlık sigortası seyahatlerdeki risklerinizi minimum seviyeye indirir. 18 ile 80 yaş aralığında olan herkesin yararlanabileceği bu sigorta türü teminatlar dahilinde verilir. Tıbbi bilgi ve danışma, cenaze nakli teminatı, tıbbi nakil teminatı ve tıbbi tedavi teminatı ana teminatlar arasında yer alır. İsterseniz teminatlarınıza acil mesajların iletilmesi, gecikmeli bagaj, refakatçinin nakli, mücbir sebepler nedeniyle seyahatin iptali, salgın hastalık dahil olmak üzere tedavi sebebiyle kalma süresinin uzaması gibi ilave teminatlar koyabilirsiniz. Bu şekilde yaptıracağınız seyahat sağlık sigortası için geçerlilik süresini siz belirleyebilirsiniz. Sigortaya konu bir durum olduğunda gerekli evrakları temin etmeniz gerekir. Demir Sağlık ile iletişime geçtiğinizde bu gibi tüm detayları uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg