Kapat
  • PAYLAŞ

Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı

Anasayfa DİYETLER Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı

Daha 14 yaşındaydı ve 96 kiloydu. Minik Şevval çoğu yaşıtlarının yapamayacağı  imkansızı başardı.

Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı

Özgüvenini Geri Kazanma Hikayesi

Osmaniye’de yaşayan Şevval A., gittiği beslenme ve diyet uzmanının kendisine verdiği programı uygulayarak 8 ayda 96 kilodan 71 kiloya indi.Fazla kilolarından rahatsız olan Genç Şevval ,Beslenme ve diyet uzmanının verdiği programı uygulaması üzerine tam 25 kilo verdi.Doktoru 8 ay gibi bir sürede 96 kilodan 71 kiloya inen Şevval’in çok azimli ve gayretli olduğunu söyledi. Gösterdiği gayret ve sarf ettiği çabalarından dolayı Şevval’i tebrik etti.vucudundan-67-paket-margarine-denk-gelen-yagi-atti

Doktoru Şevval bize geldiğinde ilk olarak vücudunun analizini gerçekleştirdik sonrasında ona uygun bir diyet programı hazırladık. Bu diyet programı ve Şevval’in azmi sayesinde Şevval  8 ayda 25 kilo gibi verilmesi güç bir kiloyu verdi. Vermiş olduğu kilolardan 16 kilosu yağdan vermiştir.Bu demek oluyor ki Şevval vücudundan 67 paket margarine eş değer gelen yağdan kurtuldu.

15 Yaşında bu denli azimli Şevval şuan çok daha mutlu kendisine özgüveni gelmiş. Önceleri evden dışarı çıkmak istemeyen pek kimseyle görüşmek istemeyen Minik Şevval şimdi kendimi daha iyi hissediyorum diyor.

Diyet programının yanında aynı zamanda spor da yapan Şevval; ‘Her haftanın başında tartıldığımda kilolarımın azaldığını gördüm. Kilolarımdan kurtuldukça motivasyonum enerjimde arttı. Şimdi kendimi daha genç daha zinde ve dinamik hissediyorum. Özgüvenimin daha da arttığını hissediyorum ‘diye ekledi..

 

Bir önceki yazımız olan Tam 44 Kilo Zayıflayan Hamdi Alkan başlıklı makalemizde Hamdi Alkan’ın Başarı Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg