• 800.228
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı

Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Vücudundan 67 Paket Margarine Denk Gelen Yağı Attı. Daha 14 yaşındaydı ve 96 kiloydu. Minik Şevval çoğu yaşıtlarının yapamayacağı  imkansızı başardı.

Özgüvenini Geri Kazanma Hikayesi

Osmaniye’de yaşayan Şevval A., gittiği beslenme ve diyet uzmanının kendisine verdiği programı uygulayarak 8 ayda 96 kilodan 71 kiloya indi.

Fazla kilolarından rahatsız olan Genç Şevval ,Beslenme ve diyet uzmanının verdiği programı uygulaması üzerine tam 25 kilo verdi. Doktoru 8 ay gibi bir sürede 96 kilodan 71 kiloya inen Şevval’in çok azimli ve gayretli olduğunu söyledi. Gösterdiği gayret ve sarf ettiği çabalarından dolayı Şevval’i tebrik etti.

Doktoru Şevval bize geldiğinde ilk olarak vücudunun analizini gerçekleştirdik sonrasında ona uygun bir diyet programı hazırladık. Bu diyet programı ve Şevval’in azmi sayesinde Şevval  8 ayda 25 kilo gibi verilmesi güç bir kiloyu verdi. Vermiş olduğu kilolardan 16 kilosu yağdan vermiştir.Bu demek oluyor ki Şevval vücudundan 67 paket margarine eş değer gelen yağdan kurtuldu.

15 Yaşında bu denli azimli Şevval şuan çok daha mutlu kendisine özgüveni gelmiş. Önceleri evden dışarı çıkmak istemeyen pek kimseyle görüşmek istemeyen Minik Şevval şimdi kendimi daha iyi hissediyorum diyor.

Diyet programının yanında aynı zamanda spor da yapan Şevval; ‘Her haftanın başında tartıldığımda kilolarımın azaldığını gördüm. Kilolarımdan kurtuldukça motivasyonum enerjimde arttı. Şimdi kendimi daha genç daha zinde ve dinamik hissediyorum. Özgüvenimin daha da arttığını hissediyorum‘ diye ekledi..

Sizlerde spor ya da diyet programı yaparak fazla kilo, yağlarınızdan kurtulmayı başardıysanız bizlerle uyguladığınız liste ve yöntemlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg