Tüp mide ameliyatı olan, Anna Başak Hanım, mide küçültme ameliyatına 108 kilo ile girmiş, ameliyattan sonra 68 kiloya inen Anna hanım, hayatına daha mutlu devam ediyor.
Anna Başak 6 Ayda Tam 40 Bilo Verdi
BAŞLANGIÇ KİLOSU: 108
ŞUAN Kİ KİLOSU: 68
AMELİYAT: TÜP MİDE
DOKTOR: ADNAN SULU
TÜP MİDE AMELİYATI ÖNCESİ
![](http://localhost/obezite/wp-content/uploads/2018/02/anna-basak-6-ayda-40-kilo-verdi.png)
TÜP MİDE AMELİYATI SONRASI
![](http://localhost/obezite/wp-content/uploads/2018/02/anna-basak-tam-40-kilo-verdi.png)
Obezite cerrahisi olmayı mı düşünüyorsunuz? Kilolarınız ile başınız dertte mi? Sizde bizimle sorunlarınızı ve tüp mide ameliyatı olduysanız başarı hikayenizi paylaşabilirsiniz.