• 1.266.653
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Mide Küçültme Ameliyatı Olan Deniz Seki 8 Günde 7 Kilo Verdi

Mide Küçültme Ameliyatı Olan Deniz Seki 8 Günde 7 Kilo Verdi

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Mide küçültme ameliyatları sayesinde obezite ve fazla kilo sorununa veda etmeye çalışanlar arasında sık sık ünlü isimlerle de karşılaşıyoruz. Obezite ameliyatları sonucunda mucize değişimler gözler önüne gelirken, tüp mide ameliyatı ile zayıflayan ünlüler de giderek artış göstermektedir. Son zamanlarda adı mide küçültme ameliyatı ile anılan Deniz Seki de fazla kilolarından ameliyat ile kurtulmaya başlamıştır.

Deniz Seki Nasıl Kilo Veriyor?

Deniz Seki, mide küçültme ameliyatı ile fazla kilolarından kurtulmaya başladı. Ne kadar mide küçültme ameliyatı olmak için kilo aldı başlığı adı altında çıkan haberlere inanmayın diyen Deniz Seki, karaciğerinde yağlanma, kolesterol yüksekliği ve hiper tansiyon gibi sağlık sorunları olduğu için kısa sürede sağlığına kavuşmak için ameliyat olduğunu söyledi.

Mide küçültme ameliyatına 90 kilo girdi. Ameliyat sonrasında 8 günde 7 kilo veren Seki, ameliyatının başarı ve güzel geçtiğiniz dile getirdi ve ameliyatını yapan doktoru ve ekibine teşekkürlerini iletti. Mide küçültme ameliyatından sonra daha yeni bir hayatı başladığını ve ilk bir ay sıvı beslendiği ve yemekleri arasında su, elma suyu, tavuk suyu, ilik suyu, on beş gün sonra püre besinler tüketmeye başlayacağını ve zamanla normal insanlar gibi ama daha minik minik yemek yemeye başlayacağını da sözlerine ekledi.

Hapis hayatından sonra o küçük yerde odada çok uzun geçirdiğini bu stresin kilolarını etkilediğini dile getirdi. Fazla kiloları ile görüntü açısından sorunları olmadığını söylerken sağlığı için mide ameliyatı olan Deniz Seki, görün nasıl fit olacağım dedi.

Sihirli bir değnek deyse kısa sürede kilolarımdan kurtulsam diyen Deniz Seki, kimselerin haberi olmadan mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası düşüncülerini böyle dile getirdi; ‘Midem ile beraber bu vakte kadar sindiremediğim bir çok şeyden kurtuldum, özellikle duygusal yemek yeme istediğimden ve geçmişin duygusal yükünden de kurtuldum.’

Röportaj yaparken muhabirlerin ‘Kalbinize birini açar mısınız?’ sorununa ‘Midem boş ama kalbimi doldurabilirim zamanı geldiği zaman.’ dedi.

Deniz Seki Nasıl Kilo Veriyor?

Deniz Seki Kilo Vermek İçin Mide Ameliyatı mı Olacak?

Deniz Seki 8 Günde 7 Kilo Verdi..

Deniz Seki Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Deniz Seki Kilo Vermek İçin Mide Ameliyatı mı Olacak?

Deniz Seki Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Hangi ünlülerin, nasıl kilo verdiğini öğrenmek için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg