Kapat

Tüp Mide Ameliyatı Olarak Yepyeni Bir Hayata Kavuşan 5 Ünlü İsim Kim?

Anasayfa BAŞARI HİKAYELERİ Tüp Mide Ameliyatı Olarak Yepyeni Bir Hayata Kavuşan 5 Ünlü İsim Kim?
tüp mide ile zayıflayan ünlüler

Tüp mide ile zayıflayan ünlüler ve şaşırtan değişimleri

Tüp mide ile obezite sorununa veda etmeye çalışanlar arasında sık sık ünlü isimlere de rastlıyoruz. Tüp mide cerrahisinin sonucunda mucize değişimler gözler önüne serilirken tüp mide ile zayıflayan ünlüler de giderek artmaya başladı. Sizin için tüp mide ameliyatı geçirerek başarı ile fazla kilolarından kurtulun ünlülerin önceki ve şimdiki hallerini ve kilo verme maceralarını bir araya getirdik. Siz de tüp mide ile ilgili daha çok bilgi edinerek yeni bir hayata merhaba diyenlerden olabilirsiniz!

Hamdi Alkan

Ünlü oyuncu ve komedyen Hamdi Alkan tüp mide ameliyatı olanlar arasında en büyük değişimi gösteren ünlülerden biri. Kilolu olduğu dönemlerde büyük sağlık sorunları yaşayan Alkan, ameliyat sonrasında 4 ayda 44 verdi. Ameliyat sürecinden önce detaylı bir araştırma yaptığını söyleyen ünlü komedyen estetik kaygıları olmadığını ancak sağlığı için ameliyat olduğunu söylüyor. Komedyen 44 kilo vermeden önce ameliyatında midesinin %80’ini aldırarak yeni bir hayata adım atmıştı.

tüp mide ile zayıflayan ünlüler

Okan Karacan

Ünlü sunucu Okan Karacan da mide küçültme yaptıran ünlüler arasında yerini alıyor. Bir sene içerisinde 60 kilo veren Karacan, 10 senede toplamda 400 kilo alıp verdiğini ve mide bypass ameliyatı sayesinde özgüveninden uyku düzenine hayatında birçok alanda değişiklik olduğunu belirtiyor. Obezite ile yüzleşerek ameliyat kararı alan ünlü şovmen, beş hafta gibi kısa bir süre içinde her yiyeceği yiyebilecek hale gelecek kadar iyileştiğini açıklıyor. Yeni yaşamı için en büyük motivasyon kaynağının oğlu Alican olduğunu söyleyen Karacan, yeni hayatında acı ve tatlı yiyeceklerden tamamen uzak durarak yeşillik ağırlıklı besleniyor.

tüp mide ile zayıflayan ünlüler

Işın Karaca

Ünlü şarkıcı Işın Karaca tüp mide ameliyatı yaptıran ünlüler arasında yerini alarak 105 kilodan hedeflediği 65 kiloya düşüyor. Diyabet, tansiyon ve tiroid problemleri bulunan ünlü sanatçı ameliyatının ilk haftasında yalnızca ayran ve tavuk suyu ile beslendiğini söylüyor. Bir süre sonra katı besinleri özlediğini itiraf etse de sanatçı bu şekilde asitli içeceklere veda etmiş. Ameliyatını ise güzellik için değil çocukları için olduğunu söyleyen Karaca’nın değişimi görenleri şaşırtıyor.

tüp mide ile zayıflayan ünlüler

 

 

Kaan Kural

Ünlü basketbol spikeri Kaan Kural tüp mide ile zayıflayan ünlüler arasında yer alan bir diğer isim. Ameliyat tarihi olan 1.5 sene öncesinde 210 kilo olan Kural, geçirdiği ameliyatın ardından 85 kilo verip 125 kiloya ulaşmayı başardı. Midesinin yine %80’ini aldıran bir diğer ünlü isim olan Kural, eşinin de durumdan mutluluk duyduğunu belirtirken ameliyatından sonra açlık hormonlarının düşüşe geçtiğini belirtti.

tüp mide ile zayıflayan ünlüler

Pelin Öztekin

Görenleri şaşkına çeviren ve bu başarısını kazanmak için tüp mide ameliyatı olanlar arasında yerini alan Pelin Öztekin bundan 2 sene kadar önce geçirdiği tüp mide operasyonu ile 70 kilo verdi. Ameliyat sonrasında spor sayesinde formunu korumaya devam ettiğini belirten ünlü oyunca ameliyat öncesi 140 olan kilosunun şu an 70 olduğunu belirtti.

tüp mide ile zayıflayan ünlüler

Bir önceki yazımız olan Obezite Cerrahisi Fiyatı Hakkında Tüm Merak Edilenleri 7 Maddede Açıklıyoruz ile obezite cerrahisi fiyatları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg