• 709.117
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Mide Küçültme Ameliyatı ile Kilo Veren Bir Ünlü İsim Daha: Işın Karaca

Mide Küçültme Ameliyatı ile Kilo Veren Bir Ünlü İsim Daha: Işın Karaca

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Işın Karaca nasıl zayıfladı? Hani mide küçültme ameliyatı oldu? Kaç kilo verdi? Gün geçtikte obezite hastalığına bağlı olarak Mide Küçültme Ameliyatı olanların sayısı da artmaktadır. Tüp mide ameliyatı yaptıran ünlüler arasında yerini alan Işın Karaca, 105 kilodan hedeflediği 65 kiloya düşüyor.

Ameliyat ile Kaç Kilo Verdi?

Işın Karaca tüp mide ameliyatı geçiren ünlüler arasında yerini aldı. Ameliyat sonrasında 7 haftada 16 kilo veren sanatçı, kilo verme isteğinin sanattaki başarısının kendisine yetmemesi ile ortaya çıktığını açıklıyor. Sesinin ve sahne performansının güçlü olduğunun farkında olduğunu belirten Karaca, bu sebeplerle görsel olarak da başarı kazanmak istediğini söylüyor.

Ameliyat ile Kaç Kilo Verdi?

Işık Karaca Neden Mide Küçültme Ameliyatı Oldu?

Işın Karaca kilo vermeye bir süre daha devam edeceğini ancak asla sıfır beden olmak istemediğini belirtiyor. İlk albümünü çıkardığı zamanlar Sezen Aksu’ya bu konuda kilolu bir kadın olmak istemediğini söylediğini ve bu konuda ne yapması gerektiğini sorduğunu itiraf eden Karaca sonrasında yaptırdığı tahlillerde kronik tiroit sorununa sahip olduğunu öğrenmiş. Vücudunun kendi istemi haricinde sürekli olarak kilo almaya meyilli olduğunu belirten Karaca, geçtiğimiz sene tüp mide ameliyatı olan bir arkadaşının yaşadığı büyük değişimi fotoğraflardan görmesi üzerine kendisi de aynı ameliyatı olmak için hazırlık sürecine girmiş.

Işık Karaca Neden Mide Küçültme Ameliyatı Oldu?

Kendisine aşk hayatından dolayı kilo vermeyi isteyip istemediği sorulduğunda ise bu iddiaları yalanlayan Karaca görsel dünyanın bir parçası olmak istediğini ve kilolarının kendisini rahatsız ettiğini açıklıyor. Sahne duruşunun değişmesi için kilo vermek isteyen sanatçı, 65 kiloya inme hedefi olduğunu ve ameliyatının ilk 7 haftasında 16 kilo vermeyi başardığını söylüyor.

Işın Karaca Kaç Kilo Verdi?

Mide Küçültme Ameliyatına Nasıl Karar Verdi?

Sahnelerin ve pop müziğin sevilen ismi Işın Karaca tüp mide ameliyatı ile kilo verenler arasına adını yazdı. Işın Karaca tüp mide ameliyatı geçiren arkadaşlarının yaşadığı değişimleri görerek bu kararı aldığını ve motive olduğunu açıkladı. Işın Karaca kilo verme öyküsü ile başarı kazanırken, ünlü oyuncunun yaşadığı süreçleri siz sevgili obezitehaber okuyucuları için kendi ağzından derledik.

Mide Küçültme Ameliyatına Nasıl Karar Verdi?

Ameliyat Sonrası 

Hayranları ve elbette bizim tarafımızdan da verdiği kilolar dikkat çeken sanatçı Işın Karaca, kendisi için şimdilik tüm sürecin iyi gittiğini söylüyor. Tüp mide ameliyatı ile mucize değişimler yaşayanlar arasında yalnızca bizlerin değil ünlü isimlerin görülmesi ise şaşırtıcı sonuçlar ortaya koyduğu kadar motive edici kilo verme öyküleri yazılmasını da sağlıyor.

 

Hangi ünlülerin, nasıl kilo verdiğini öğrenmek için;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg