• 1.168.858
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Sinem Alişer Tüp Mide Ameliyatı ile 55 Kilo Verdi!

Sinem Alişer Tüp Mide Ameliyatı ile 55 Kilo Verdi!

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

İzmir’de yaşayan Sinem Alişer oldukça fazla olan kilolarından şikayetçi olmayı bırakarak almış olduğu bir karar ile ameliyat oldu. Geçirmiş olduğu bu tüp mide ameliyatı sayesinde sağlığını da koruyarak 7 ayda 55 kilo verdi.

Sinem Alişer Nasıl Zayıfladı?

BAŞLANGIÇ KİLO: 140
ŞUAN Kİ KİLO: 85
AMELİYAT: TÜP MİDE

Kendisi için tam yaşam zaferi olan bu süreç sonunda obezite hastalığına bir dur dedi. Yapmış olduğu açıklamalar ile hareket etmekte zorlandığını belirten Sinem aynı zamanda artık psikolojisinin de bozulduğunu da belirtiyor ve vermiş olduğu kilolar sayesinde artık öz güveni de yerine gelen Sinem Türkiye ve Dünyadaki obezite hastaları için de gerekli yardımın ve desteğin de verilmesi gerektiğini de belirtti.

Ameliyat olmadan önceki kilosu 140 iken 7 ay sonra ulaştığı kilo ise 85 odu. Ameliyat ile birlikte sağlıklı bir yeme alışkanlığına kavuşan ve bazı yiyecek ve içecekleri hayatından çıkaran Sinem artık yeni kilosu ile yeni bir hayat sürdürüyor.

Obezite cerrahisi olmayı mı düşünüyorsunuz? Kilolarınız ile başınız dertte mi? Sizde bizimle sorunlarınızı ve tüp mide ameliyatı olduysanız başarı hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg