• 650.235
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Hamdi Alkan, Tüp Mide Ameliyatıyla Tam 44 Kilo Zayıfladı!

Hamdi Alkan, Tüp Mide Ameliyatıyla Tam 44 Kilo Zayıfladı!

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Yakın dönemlerin akıllardan çıkmayan Tv şovu yapan, bu şovun yönetmenliğini yapımcılığını aynı zamanda başrolünü oynayan Hamdi Alkan tüp mide operasyonu sonrası zayıflama sürecine girdi ve ayrıntılarını paylaştı.

Eski kilolu haliyle yaşadığı sıkıntıları, zorlukları ve son çare operasyona yönelten sebepleri sıralayan Hamdi Alkan,‘’ dış görünüş olarak genişleyip büyürken içte de daralıyorsunuz, içteki daralma da yaşamdan daralıyorsunuz. Yaşamdan daraldıkça da mutsuz negatif bir insan oluyorsunuz. Mutsuzlukta da hıncınızı yemekten çıkarıp daha çok yemek yiyorsunuz. Benim tek zevk aldığım şey yemek yemekti.’’dedi.

Dış görünüşün yanında sadece estetik olarak değil obezite bir hastalık ve bunun çözümlerinden biri de bu operasyon dedi. Alkan bu operasyon öncesi çok kapsamlı bir şekilde araştırma yaptığını belirterek, kendi başına uygulanan diyetlerin başarısız olacağını doktor tavsiyesinde diyet programlarının yapılması mesajını verdi.

4 ayda 44 kilo veren Alkan kilo verince nasıl rahat hareket ettiğini eğilip kalkmanın bile ne kadar kolay olduğunu sonrasında uzun soluk alış verişlerin yok olduğunu söyledi. Sağlığına kavuşmasının mutluluğunu herkesle paylaştı.

1

2

3

4

5

6

7

8

Sizlerde mide küçültme ameliyatı olmak istiyor ama endişeleriniz var ise yada ameliyat olduysanız bizlerle soru ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg