• 713.743
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Azerbaycanlı Genç Kızın Başarı Hikayesi! 5 Ay’da 38 Kilo Verdi!

Azerbaycanlı Genç Kızın Başarı Hikayesi! 5 Ay’da 38 Kilo Verdi!

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

22 yaşındaki kız, çocukluğundan beri kilo problemleri yaşıyormuş, kiloları yüzünden çevresi tarafından hep dışlanan genç kız tüp mide ameliyatını duymuş, araştırmış ve aldığı olumsuz tepkilere kulak asmadan ameliyat olmaya karar vermiş. Genç Tahira, tüp mide ameliyatı olalı henüz 5 ay olmasına rağmen 116 kiloyla çıktığı bu yola 78 kiloyla devam ediyor.

Kiloları İle Ne Zaman Sorun Yaşamaya Başladı?

Ben Tahira, 23 yaşında Azerbaycanlı bir kadınım küçüklükten hep obez hastası idim.

Sürekli yaşıtlarımın 2 katıydım ve bu bana hep zorluk çıkarıyordu. Çok sorun oluyordu 16 yasına kadar depresyondan çıkamadım.

Ameliyat Olmaya Ne Zaman Karar Verdiniz?

Herkes dışlıyordu sadece kilolu olduğum için bu ameliyatı televizyonda gördüm senelerce araştırdım.  22 yaşında ameliyat olmaya karar verdim.

Tüp Mide Ameliyatı Olmanıza Aileniz Ne Tepki Verdi?

Ameliyat olmayı kimse desteklemedi annem bile herkes öleceksin dedi ama zaten yaşamıyordum ki ameliyat oldum ilk 3 ay pişmandım çünkü yediğim beni tatmin etmiyordu.

Ameliyat Olmaktan Memnun musunuz?

Çok az yiyordum 5 ay oldu şuan ve çok mutluyum 116 kiloyla çıktığım yola 78 kiloyla devam ediyorum. Asla pişman değilim keşke daha önce olsaydım hayatım değişti ama benim sadece dışım değişti hala aynı kişiyim insanlar beni artık üzemez çünkü ben onlardan daha güçlüyüm..

Sizlerde, obezite ameliyatı olduysanız bizlerle hayat ve başarı hikayelerinizi paylaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg