• 728.151
Anasayfa
Magazin Elif Dizisinin İki Yıldız Oyuncusunda Çifte Düğün Müjdesi

Elif Dizisinin İki Yıldız Oyuncusunda Çifte Düğün Müjdesi

       1   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
elif dizisi oyuncuları

Elif dizisi setinde çifte düğün heyecanı

Kanal 7’de yayınlanmakta olan ekranların sevilen dizisi Elif’in bu aralar setinde evlilik rüzgarları esiyor. Elif dizisi oyuncuları Derya Şen ve Dilara Yüzer çifte düğün müjdesi ile karşımızdalar.

Sevilen dizi Elif’in yine sevilen iki kadın oyuncusu Derya Şen ve Dilara Yüzer açıklamalara göre bu yaz dünya evine girerek dizi setine çifte düğün yaşatmayı düşünüyorlar. İki ünlü ve başarılı oyuncu yaşadıkları düğün stresinden evlilik hakkındaki planlarına kadar tüm detayları samimi bir şekilde açıklamaktan geri kalmadılar.  Yaz gelinlerinin heyecanı yüzlerinden okunurken ilişkileri ve evlilik öncesi hazırlıkları hakkında tüm açıklamalarını sizlere iletmekten keyif duyuyoruz.

elif dizisi

Çekim arası düğün hazırlıkları

Dizi çekimlerinde arta kalan zamanlarında düğün organizasyonu için gerekli hazırlıklara tam gaz devam etmekte olduklarını dile getiren güzel oyuncular Derya Şen ve Dilara Yüzer bu yoğunluğun içerisinde bir yandan da içerisinde yer alacakları henüz kesinleşmeyen film projeleri için de hazırlık halinde olduklarını dile getirdiler. Sinema projelerinin henüz senaryoları inceleme aşamasında olan yıldızların tempo içerisinde ve yoğun oldukları gözlemlendi.

Dilara Yüzer Elif dizisinde bilindiği gibi Gonca karakterine can veriyor. Yüzer, evlilik hazırlıklarını yürütmekte olduğu eş adayını kendisinin hayatında oldukça büyük bir yere sahip olduğunu dile getiriyor. Çocukluk aşkı Kaan Kılınç ile evlilik hazırlıklarının devam ettiğini dile getiren Yüzer, hayatının ilk ve tek aşkı olan Kaan Bey ile tam 7 senedir birlikte olduklarını ve nikah masasında sonlanacak olan bu yolculuğunun hayalinin kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti.

elif dizisi

İki oyuncu söylediklerine göre set arkadaşlığının yanı sıra birer düğün de arkadaşı. Sürekli organizasyon hazırlıkları için birbirine destek ve yardım halinde olduklarını söyleyen oyuncular gelinlik seçimi gibi konularda birbirleri ile fikirlerini paylaşıyorlar.

Elif dizisi Asuman rolü ile tanıdığımız Derya Şen ise dereceleri bulunan ünlü aşçı ile Ayvaz Şef ile evleniyor. ”Evde aşçı benim” diyen Şen, müstakbel eşini mutfağa sokmayacağını söylüyor.

Bir önceki yazımız olan Nedenleri ve Çözümleri ile Diz Kireçlenmesi Hakkında Tüm Merak Edilenler ile diz kireçlenmesi hakkında nedenlerinden çözümlerine kadar tüm detayları öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

“Elif Dizisinin İki Yıldız Oyuncusunda Çifte Düğün Müjdesi” üzerine 1 yorum

  1. Zeynəb says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg