• 803.532
Anasayfa
Hesaplama Rus Takvimi Hesaplama

Rus Takvimi Hesaplama

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Rus takvimi hesaplaması anne ve baba adayının doğum günleri bilgileri ve annenin son adet gördüğü tarihi girmesi ile anne, babamın hücre yenilenmeleri tahmin edilerek bebeğin cinsiyetini belirlenir. Rus takvimi kesin sonuç vermemekle birlikte eğlence amaçlı yapılan testlerden biridir.

[GENCSaglik form=”RusTakvimiHesaplama” renk=”Mavi”]

Her anne ve baba adayının merak ettiği konulardan biri olan bebeğin cinsiyet, maalesef kültürden kültüre değişmekle birlikte cinsiyet ile ilgili farklı değerler görebiliyoruz. Ama asıl önemli konu bebeğin cinsiyeti değil, bebeğin sağlıklı olmasıdır.

Rus Takvimi Nedir?

Yüzyıllardır merak edilen konulardandır aslında, hamileliliğin öğrenilmesiyle birlikte oluşan bebeğin cinsiyetinin kız mı erkek mı olacağı merakı.. Bir çok cinsiyet tahmin yöntemi olan bir yolculuktur hamilelik süreci. Karnım sivri ise erkek olur, yuvarlak ise kız, turşu yersin kız olur, tatlı mı yiyorsun ay o zaman erkek olur tabii birde yüzük testi vardır yüzük birde annenin hamilelik sürecinde güzelleşmesi ile oluşan tahminler ve bir çok böyle ipuçları ve tahmin yolları bulunuyor. Aslında rus takvimi hesaplaması de işte böyle bir yöntem. Bilimsel kanıtlanmışlığı olmamasıyla beraber sadece eğlence ve tahminlerden ibarettir. Kesin ve doğru bilgiyi vermemektedir.

Rus Takvimi Nedir?

Rus takvimi hesaplamasında, istenilen bilgileri doldurup hesapla butonuna basarak kolayca görebilirsiniz. Rus takvimi ne ye göre bakıyor? Anne ve babamın doğum tarihleri ve annenin son regl tarihi baz olanarak anne ve babamın hücre yenilenmeleri tahmin edilerek bebeğin kız ya da erkek olduğu belirlenir.

Rus Takvimi Hesaplama

Rus takvimi kesin ve bilimsel sonuç vermediğini bir kes daha vurgulamak gerekir sadece eğlence amaçlı yapabileceğiniz bir hesaplamadır. Şuna da söylemeliyiz ki rus takvimi hesap yapan kişileri baz alarak bir çok tutmuşluğu var ama bu tesadüf müdür bilinmez. Ama siz kendinizi yine de rus takvimi hesaplama sonucuna göre değil, doktorunuz ile görüşüp, gerekli kontrolleriniz yapılması ile bebeğinizin 4 ayından sonra ultrasyon yöntemi ile doğru ve bilimsel sonuçlara göre hazırlıklarınızı yapmanız iyi olacaktır.

Rus takvimi hesaplaması her yıl için sonuçlarda değişiklik görülebilmektedir. Çünkü anne ve babamın doğum tarifleri ile annenin son adet dönem tarihi baz alındığı için annenin adet döngüsü her ay ve her yıl değişmektedir bu yüzden hücre yenilenmesi tahmininde değişiklik görülecektir böylece cinsiyet sonucunda farklılıklar olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg