• 278.938
Anasayfa
Moda Büyük Beden Kadınlar İçin İç Giyim ve Gecelik Seçiminin 5 Püf Noktası

Büyük Beden Kadınlar İçin İç Giyim ve Gecelik Seçiminin 5 Püf Noktası

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Büyük beden modası kadınlar için sınırsız seçenek sunmaya ve her dalda kendini geliştirmeye devam ederken bu konuda en büyük nasibi gecelik ve iç giyim modası alıyor.

Büyük Beden Gecelik ve Çamaşır Seçimi

Büyük Beden Gecelik ve Çamaşır Seçimi

Büyük beden gecelik modelleri arasında fazla kilolarınızı kamufle edecek ya da sizi daha çekici gösterecek birçok model bulunmakla birlikte, kafası karışan hanımlar için doğru tercihin püf noktalarını sunuyoruz.

Beyaz Tercih Edin

Beyaz rengi genelde fazla kiloları ortaya çıkaracağı için fazla kilo sorunu olan kadınların kaçındıkları bir renk olmaktadır. Oysa teninizde buğulu bir hava yaratan tüller, beyaz rengin sade şıklığını ortaya çıkarmak için kullanıldığında kilolar için kamufle edici etki yaratmaktadır. Büyük beden gecelik modelleri içerisinde sıkça görebileceğiniz beyaz kullanımı da bu sebepten ileri gelmektedir.

 

Düz Renkler Tercih Etmelisiniz

Genelde düz modellerin tercih edilmesi ve fazla desenin karışık görüntüsünün kiloları belirginleştirmesi sebebi ile gündelik giyimde olduğu gibi büyük beden ev giyimi seçeneklerinde de düz dokumalar tercih edilir. Ancak bu ev giyiminin olmazsa olmazı süslemeler ve danteller uzak kalmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Yalnızca dantelleri yaka ya da kol sınırlarında, etek paçalarında ya da belin kuşak gibi görünecek kısımlarında kullanmayı ve abartısız kendinden desenleri seçmeye çalışın yeter.

Büyük Beden Gecelik ve Çamaşır Seçimi

Transparan Tüller Kiloları Arka Planda Bırakır

Büyük beden kadınlar için iç giyim oldukça sorun yaratan bir konu olmakta ve kadınlar kendilerine uygun parçaları seçme konusunda hayal kırıklığı yaşamaktadır. Ancak bedeninizle barışık olduğunuz takdirde herkese kendi tarzına uygun ve yakışan bir model bulmanın mümkün olduğunu düşünün ve bu konuda cesur olun. Transparan tüllerden iri delikli dantellere, birçok iç giyim ürününün sizi kötü göstermek bir yana fazla kilolarınızın olduğu bölgelerde normalden daha çekici bir görüntü sağlayacağını unutmayın.

Her Zaman Tek Parça Seçimi Yapın

Özellikle tek parçadan oluşan büyük beden iç giyim modelleri tercih ettiğinizde bunların vücut kıvrımlarını belirginleştiren ve belinizde daralan kesimlerde olanlarını seçin. Bu sayede beliniz ince görünürken basenlerin genişliği kamufle olacaktır. A kesim olarak bulabileceğiniz göğüs bitiminden itibaren bollaşan modeller de göbek kısmını kamufle etmek için tercih edilebilir.

Büyük Beden Gecelik ve Çamaşır Seçimi

Pamuklu ve Saten Bir Kumaş Doğru Seçim

Eğer kombin halinde büyük beden gecelik modelleri seçmek istiyorsanız, saten kumaşın kullanıldığı ve vücut detaylarını belirginleştirdiği sabahlık modelleri yerine hafif bir salaşlığı olan pamuklu ancak ince kumaşlardan sabahları tercih edin. Saten ya da dantel parçalarının krem ya da siyah gibi klasik renklerde kullanıldığı pamuklu kumaşları dahi seksi göstermeye yeteceğini göreceksiniz.

“Büyük Beden Kadınlar İçin İç Giyim ve Gecelik Seçiminin 5 Püf Noktası” üzerine 0 yorum

  1. Anonim says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg