• 532.859

Çalışma Alanınızı Keyif Alanına Dönüştürecek Dekorasyon Fikirleri

Anasayfa
YAŞAM Çalışma Alanınızı Keyif Alanına Dönüştürecek Dekorasyon Fikirleri
0  
çalışma masası düzenleme

Bu çalışma masası düzenleme fikirleri ile işler çok daha kolay

Çalışma masalarının ya da çalışma köşelerinin düzenlenmesi he böylesi dağınıklığa müsait bir alanın her daim düzenli görünebilmesi hem de ev ya da mekan içerisinde hoş bir atmosfer yaratarak sizleri çalışmaya motive etmesi açısından oldukça önemli. Uygun ve ideal şartlarda dekore edilmeyen çalışma alanlarında ne yazık ki hiçbir işin verimle yapılması mümkün olmadığı gibi, hali hazırda pek de keyifli olmayan iş yapma fikri sizin için daha da can sıkıcı gelecektir. Bu sebeple çalışma masası düzenleme ya da dekore edebilme için ihtiyaç duyacağınız yaratıcı fikirlerle karşınızdayız.

Eskileri değerlendirin

Evinizde atmayı düşündüğünüz eşyalarınız varsa onları çalışma masanızda kullanabileceğiniz mini gereçlere dönüştürmek özellikle de yaratıcılığa ihtiyaç duyduğunuz anlarda size esin kaynağı olacağı gibi dekorasyonda el emeğinizin bulunması sizi ayrı bir teşvik edecektir. Kalemliklerinizi çiviler ile yan yana bir tahta blok üzerine sabitleyerek tüm kırtasiye gereçlerine görsel olarak etkileyici bir biçimde kategorize etmeniz mümkün. Ayrıca bu kalemlikler için evinizde kullanmadığınız konserve ya da kavanozları değerlendirebilirsiniz.

çalışma masası düzenleme

Düzen sağlayın

Çalışma alanı dekore etmede elbette olmazsa olmaz kriterimiz düzen sağlamak. Düzeni sağlarken işin içine yaratıcılık katmak ise apayrı bir keyif. Masanızın hemen üstünde bulunan alana mini bir takvim oluşturmak için tek ihtiyacınız olan biraz renkli bant olabilir. çalışma masası düzenleme

Bu takvimleri duvarı süslemek için kullanabileceğiniz gibi minik notlarınız için artık çok daha dikkat çekici bir alan elde etmiş olacaksınız.  Youtube Son Video

Renkli olun

çalışma masası düzenleme

Çalışma alanınıza renklilik katmayı ise asla ihmal etmemelisiniz. Bunun için sevdiklerinizle biriktirdiğiniz anılarınızdan oluşan bir fotoğraf köşesi yaratabilir ya da büyük metal bir blok üzerine klasörlerinizin yanı sıra dekoratif süsler de asarak estetiği fonksiyonellik ile birleştirebilirsiniz. Özellikle hobileriniz için ayırdığınız çalışma köşelerinde renklilik sizi daha da motive edecektir.

çalışma masası düzenleme

Bir önceki yazımız olan Obezite Tehlikesi Sigarayı Tahtından Ediyor haberi ile obezitenin kanser etmenleri arasında sigaraya yakın bir riske neden olduğu yönündeki uzman açıklamalarını öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg