• 7.931
Anasayfa
Diyetler Detoks Nedir, En Sağlıklı Detoks Paketi Nasıl Hazırlanır?

Detoks Nedir, En Sağlıklı Detoks Paketi Nasıl Hazırlanır?

       0   ADMİN      ADMİN

Havaların ısınmaya başlaması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yaza fit bir giriş yapmak isteyenler diyet listelerini araştırmaya başladı bile. Son birkaç yılda olduğu gibi bu yılda da hızlı ama aynı zamanda sağlıklı kilo vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği diyet programlarının başında detoks beslenme geliyor. Detoks beslenme yöntemini deneyenlerin hepsi hızlı ve sağlıklı kilo vermenin yanı sıra sağlıklarında da olumlu gelişmelerden söz ediyorlar. Peki detoks nedir? En sağlıklı detoks paketi nasıl hazırlanır? Detoks ile ilgili en çok merak edilen iki sorunun cevabını sizler için hazırladık.

Detoks nedir?

Detoks en basit tanımı ile arınma ve temizlenme anlamına gelmektedir. Bir beslenme yöntemi olarak detoks paketleri ise detoks kelimesinin karşılığı olarak vücudunuz temizlenmesine ve arınmasına yardımcı olurlar. Sağlıksız beslenmenin sonucunda vücudumuzda sağlığımızı tehdit eden radikal madde ve toksinler üremeye başlar. Detoks beslenme paketleri ise içeriğinde bulunan sebze, meyve diğer sağlıklı besinler sayesinde vücudumuzdaki toksinleri ve buna bağlı olarak da fazla kilolardan kurtulmamıza sağlar. Kısacası detoks, vücudumuzu sağlığımızı tehdit eden radikallerden ve toksinlerden arındırarak sağlıklı bir şekilde kilo vermemize yardımcı olan beslenme sistemidir.

En sağlıklı detoks paketi nasıl hazırlanır?

Vücudunuzu zararlı toksinlerden arındırmak ve sağlıklı kilo vermek için özel olarak hazırlanmış sağlıklı detoks paketlerinden destek alabilirsiniz. En sağlıklı detoks paketi ise vücudunuzun günlük ihtiyacı olan bütün besin değerleri hesaplanarak hazırlanır. Böylece vücudunuzu toksinlerden ve ödemden arındırarak hızlı bir şekilde kilo verirken metabolizmanızı ve sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Dietbox Detoks Paketleri ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıfla

Uzun süreli detoks uygulayarak, 4-8 kg arası kilo vermek isteyenler için uygundur. Ayrıca sahip olduğu uzun süre etkisi sayesinde kendini sürekli şiş, ödemli hissedenlere ve sindirim sistemi sorunu yaşayanlara da iyi gelmektedir.

3 ana 2 ara öğünden oluşur ve kısa sürede yağ yakıp ödem atmak isteyenler için son derece uygundur. Paket içerisinde detoks etkisine sahip detox juice ve yağ yakıcı çorba, salata ve fit tatlılar bulunmaktadır.

Sıvı beslenmek isteyen ancak juice paketini uygulamakta zorlananlar için idealdir. Ana öğünlerde hızlı ve sağlıklı kilo vermeye yardımcı detox çorbaları, ara öğünlerde ise detox juice yer alır.

Kış mevsimine özel olarak hazırlanmıştır. Paket içerisinde kış mevsiminde sağlıklı ve hızlı kilo vermenize yardımcı olacak detox çorbalar, juice ve eşsiz lezzeti ile özel olarak hazırlanmış detoks kavanozları yer almaktadır.

Pazartesi başlanan detoks paketinde 3 ana 3 ara öğün olacak şekilde tatlı ve tuzlu detoks kavanozları, antioksidan deposu detoks çorbaları, taptaze salatalar ve detox juicelar bulunuyor. 7 günde 3-4 kilogram hafiflemek isteyenler için oldukça ideal.

Diet Box detoks paketleri hakkında daha detaylı bilgi için dietboxtr.com adresini ziyaret edebilir ve kendinize uygun paketi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg