• 125.527
Anasayfa
Astroloji Terazi Burcu Erkeği Özellikleri ve Aşk Hayatı

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri ve Aşk Hayatı

       2   ERKAN ARSLAN      ERKAN ARSLAN
Terazi Burcu Erkeği Özellikleri ve Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği özellikleri nelerdir? Terazi burcu erkeği cinsellik ile ilişkisi nasıl? Terazi burcu erkeği aşk konusunda nasıl? Terazi burcu erkek ünlüleri kimlerdir? Sizin için terazi burcu erkeği ile ilgili tüm ayrıntıları derlediğimiz bir yazı hazırladık.

Terazi Burcu Erkeği Nasıldır?

Terazi Burcu Erkeği Nasıldır?

Terazi Burcu Erkeği Nasıldır?

Denge bakımından mükemmel bir uyuma sahiptir. Ortaklığın, adaletin ve eşitliğin sembolüdür. Ne olursa olsun objektif olmaktan kaçınmaz. Karşısındaki kim olursa olsun onun için yapabileceği şeyin en iyisi yapmaya özen gösterir. Bakış açısı olarak oldukça geniş bir perspektife sahiptir ve böyle bakmanın herkesi mutlu edeceğini düşünür.

Oldukça pasif yapıları nedeniyle herhangi bir çatışma içerisinde bulunmaktan hoşlanmaz. Her zaman sessizlik ve barış onun öncelikli iki tercihi olur. Tüm gayretlerini uyum ve denge yakalamak için kullanırlar. Sohbet etmek ve yaşanılanı anlamaya gerektiği özeni gösterir.

Terazi burcu erkeğinin özellikleri içerisinde ne bilinenlerden bir tanesi oldukça entelektüel olmasıdır. Başka biri ile fikirlerini tartışmaktan kaçınmaz ve bundan olabildiğince zevk alır. Kullandığı ya da duyduğu her argümanın değerini ve dezavantajlarını tartar. Doğduğu günden bugüne gelen adalet duygularıyla tartışma konusunda çok iyidir. Venüs ile yönetildiğinden ilişkiler ve sevgi konusunda çok iyilerdir. Oldukça hareketli ve zarif olur. Lüksü oldukça sevmekle beraber pahalı olması ilgilisini çeker. Estetik kişiliği ile çevresindeki her ayrıntıda yer alan güzelliği dikkatli bir biçimde inceler.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri, Aşk ve İş Hayatı Nasıldır?

Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Sevgi onun için duygunun son ifadesi demektir. Romantik olduğu kadar uyumludur. Mükemmel uyumun sırrını daima bilirler. Çok kolay aşık olabilir. Bu da onları fazlasıyla çapkın yapar. Yine de söz konusu ilişkiler olunca gerekli sadakati gösterirler.

İlişkide bir sorun olmadıkça devam etmesi için gerekli çabayı göstermekten asla kaçınmaz. Sevgilisi ile dengeyi korumaya her zaman özen gösterir. Terazi erkeği aşk uyumu ile ikizler, yay, aslan ve kova kadınlarını kendisine uygun görür. İkizler kadını nasıl olur dediğinizde alacağınız cevap onun ilişkide aradıklarının listesidir.

Terazi burcu erkeği aşk hayatında büyüleyicidir. Hayata olumlu bakmakla beraber oldukça iyimserdir. Güzellik, konfor ve elbette lüks onun için vazgeçebileceği bir seçenek değildir. Sembolden de anlayabileceğiniz gibi onun için her şey denge ve uyum üzerine kuruludur. Derin bir adalet anlayışına sahiptir. Karşısındaki kişinin çabalarının görmesini ve desteklemesini bekler.  Oldukça fedakardır.

Onu her yönüyle tatmin edecek birini arar. Ruhsal olarak, entelektüel birikim ve fiziksel olarak ona uymalı ve onu tatmin edebilecek seviyede olmalısınız. Tarza ve zerafete her zaman önem gösterir. Onun için hisleriniz çok değerlidir. Nasıl hissettiğinize ve bu hissi nasıl açığa çıkardığınıza dikkat eder.

Terazi Burcu Erkekleri Nasıl Olur? – Video

Terazi Burcu Erkeği ve Cinsellik

Terazi Burcu Erkeği ve Cinsellik

Terazi Burcu Erkeği ve Cinsellik

Sevgilisi tarafından cömert görülür. Her zaman karşısındaki memnun etme isteğine sahiplerdir. Bir o kadar da memnun edilmeyi beklerler. Flörtleşmek için ideallerdir. Terazi burcu erkeği cinsel yaşamında baştan çıkarmayı, kirli konuşmayı ve ön sevişmeyi olabildiğince uzatmayı çok severler. Yatak odasında onu oldukça şehvetli, tutkulu ve bir o kadar duygusal göreceksiniz.

Terazi Erkeği Anlayışlı Olur mu?

Terazi Erkeği Anlayışlı Olur Mu?

Terazi Erkeği Anlayışlı Olur Mu?

Çatışmayı sevmediğinden ve sürekli çatışmaktan kaçındığından bahsetmiştik. Bu özellikleri haritalarında da belirtilir. Doğum haritası ne işe yarar demeden önce bu anlayışın orada da çok açık bir şekilde ifade edildiğini bilmiş olalım. Bu da aslında bizi bir noktaya götürüyor. Terazi burcu erkeği iş hayatında karşısındaki ile çatışmamak için gerekli uyumu her zaman yakalamaya çalışır. Bu da ne onları olabildiğince karşısındakini anlamaya götürür. Tarafsızlığı, adil olmasıyla birlikte argümanların iki yanını da algılar ve görür.  Bazen yanlış kararlar almaktan korktuklarından karar vermezler.

Terazi Burcu Erkeği ve Para

Terazi Burcu Erkeği ve Para

Terazi Burcu Erkeği ve Para

Bazı gereksiz ve saçma harcamalar yaptığını düşünebilirsiniz. Aslında bu saçma harcamalar kendisini mutlu edecek küçük ayrıntılardır. Kendini şımartmayı oldukça sever. Böyle bir harcama alışkanlığına sahip olsa da uzun vadeli yatırımlarda başarılıdır. Terazi burcu erkeği para konusunda Mantığına verdiği önem sonucunda aldığı kararları ile finansal geleceğini garanti altında tutar. Onu sürekli olarak iyi restoranlarda, lüks otellerde ve şık olduğu kadar pahalı giyim mağazalarında görebilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği ve Moda

Terazi Burcu Erkeği ve Moda

Terazi Burcu Erkeği ve Moda

Terazi burcu erkeğinin en sevdiği renkler mavi ve gridir. Üzerinde sık sık görebilirsiniz. Lükse olan düşkünlüğüyle bilindiğinden şık saatle, elmas yüzükler ya da altın kol düğmeleriyle bile karşılaşabilirsiniz. Pahalı arabalar ile gezinmek için, bütçesi her zaman yetmese bile, deneme sürüşlerinin keyfini çıkarır.

Terazi Burcu Erkeği ve Evlilik

Terazi Burcu Erkeği ve Evlilik

Terazi Burcu Erkeği ve Evlilik

Karşısına bağlanabilen biridir. Tam olarak sevdiğine emin olduğunda evlenmeye hazırdır. Cazip duygularla ilişkileri güçlü olsa da evlilik konusu açıldığında size olan sevgisini hissedeceksiniz. Terazi burcu erkeği evlilik konusunda ilişkinin neresinde olduğunuzun hiç önemi yoktur. Oldukça hızlı ilerler. Karşı tarafa gerçek değilmiş gibi görünen beklentileri ile karşısındaki korkutabilir. Fikirlerini ve yapmak istediklerini olabildiğince hızlı ve dikkatli takip etmeniz gerekir. Bu aceleciliği durdurmak ya da yavaşlatmak ise tamamen size kalır.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Erkek Ünlüler

Terazi Burcu Erkek Ünlüler

Terazi Burcu Erkek Ünlüler

Terazi Burcu Türk Erkek Ünlüler:  Mehmet Aslantuğ, Bora Akkaş, Tarkan, Birkan Sokullu, Ceyhun Yılmaz, Mesut Özil, Alican Yücesoy, Levent Kırca, Tarık Akan, Feridun Düzağaç, Fettah Can, Cem Özer, Şafak Sezer, Turgut Özal, Emre Karayel, Engin Öztürk, Rahmi Koç.

Terazi Burcu Yabancı Erkek Ünlüler: Van Damme, Tyler Poyes, Jimmy Carter, Zachary Levi, Matt Damon, Bradley James, Cliff Richards, Cervantes, Roger Moore, Hugh Jackman, Andy Whitfield, Will Smith, Tim Robbins, Sylvia Kristel, Pavarotti, Ryan Reynold, Matt Bomer, Oscar Wilde, Konficyus, Christopher Reeves, John Lennon, Klaus Kinski, Julio Iglesias, Michael Douglas, Lizst, Pavorotti.

Terazi Erkeğinin Genel Özellikleri – Video

Siz hangi gezegenin etkisinde olduğunuzu düşünüyorsunuz? Terazi burcu erkeği özellikleri ile ilgili eklemek istediklerini ve tüm sorularını yorum kısmında bizimle paylaşabilirsin.

“Terazi Burcu Erkeği Özellikleri ve Aşk Hayatı” üzerine 2 yorum

  1. Oya Ayşe Özem says:
    • Bezirgen hojayew says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg