• 681.047
Anasayfa
Yaşam Yatak Odalarını Yenilemek İsteyenleri Kurtaracak İpuçları

Yatak Odalarını Yenilemek İsteyenleri Kurtaracak İpuçları

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu bu önerilerle yenileniyor

Yatak odası zamanınızın neredeyse 3’te 1’ini içinde geçirdiğiniz önemli bir yaşam alanı. Uyumanın ötesinde gerçek bir keyif ve huzur alanı olarak büyük önem taşıyan yatak odaları için eminiz sizin de yer yer değişikliklere ihtiyacınız oluyor. Yatak odası dekorasyonu için verdiğimiz bu önerilerle ise yaşam alanınız baştan aşağı değişiyor. Haydi gelin evinizin bu önemli kısmında değişim rüzgarları estirmeye!

yatak odası dekorasyonu

Tek renge son

Yatak odası dekorunuzun tek rengin hakimiyetinde kalmasını istemiyorsanız, size hitap eden birden çok rengi bir arada kullanmaktan çekinmeyin. Eğer dilerseniz her bir duvarınızı farklı bir renk ile yenileyebilir veya da açık renkli astar zemin üzerine koyu renkler ile yoğun desenler çizerek duvar kağıdı görüntüsü yaratabilirsiniz. Online olarak desen çizmek için kullanılan kalıpları rahatlıkla bulmanız mümkün olacaktır.

 

Tablolarınızın da aynı şekilde yatak odası duvarlarını süslemesi ile renklilik yaratabilirsiniz. Unutmayın ki tabloların kullanılabileceği tek yer kesinlikle salon değil. Sizin için de evinizde bulunan orijinal ya da replika tablolar ile yatak odasında canlılık yaratma şansının sunulduğunu unutmayın.

Yastıklar renklilik yaratmak için duvarlarla sınırlı kalmak zorunda olmadığınızın en güzel göstergesi. Küçük bir yastık dağı ile kendinize huzurlu bir ortam yaratmanız işten bile değil. Dilerseniz yastıkları yataklarınızın üzerine serperek zıt renklerden doğan farklı bir uyum yakalabileceğiniz gibi daha büyük yastıkları bir tür minder gibi düşünerek keyif köşeleri de yaratabilirsiniz.Ancak unutmayın ki yastıklarınızı ne kadar canlı renklerden seçerseniz nevresimlerinizin aynı ölçüde sade renklerde olması denge ve uyumu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

yatak odası dekorasyonu

Renk konusunda seçiminizi açık renklerden yana kullanmak aydınlık verirken, koyu renkler ise aynı ölçüde elit ve modern bir görünüm katacaktır.

Sadece renkler mi?

Kullanım konusunda da çeşitlilik yaratmak yatak odanızın en verimli ve en hoş şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Bunun için yatak odanızda kanepeler ya da kitaplıklar ile farklı yaşam köşeleri oluşturmayı deneyin. Yatak odası gibi rahatlık odaklı bir mekanda zaman geçirmek emin olun size de iyi gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg