• 559.678
Anasayfa
Anne / Çocuk Humana Still Tea Faydaları Nelerdir, İçeriği Nedir, Ne İşe Yarar?

Humana Still Tea Faydaları Nelerdir, İçeriği Nedir, Ne İşe Yarar?

       1   ERKAN ARSLAN      ERKAN ARSLAN
Humana Still Tea Faydaları Nelerdir, İçeriği Nedir, Ne İşe Yarar?

Humana still tea içeriği nedir? Humana still tea ne zaman başlanır? Humana still tea anneye yan etkileri nelerdir? Humana still tea kilo yapar mı? Humana still tea nasıl hazırlanır? Humana still tea faydaları nelerdir? Sizin için bu yazımızda humana still tea faydaları hakkında uzman doktorların yanıtlarını yazdık.

Humana Still Tea Nedir?

Humana Still Tea Nedir?

Humana Still Tea Nedir?

Çeşitli yöntemler kullanarak anne sütünü arttırmak için uğraşırız. Bebekle direkt ilişkimiz kesilene kadar yaşadığımız sorunlarda vücudumuza olabildiğince az kimyasal almaya özen göstermeliyiz. Bu nedenle doğal yöntemleri tercih etmeli ve kozmetik ürünlerden uzak durmalıyız. Bebeğimiz direkt olarak sütümüzden beslendiğinden yaşadığımız sorunlardan doğrudan etkilenirler.

Bu konuda bize bu çay oldukça yardımcı olacaktır. Mucizevi içecek humana still tea içeriği bakımından çemen otu, amber çiçeği, rezene, rooibos, keçi sedefi otu, ağaç çileği, mine çiçeği, sukroz, C vitamini ve maltodekstrin bulundurur. Bu zengin içeriği sayesinde vücudumuza birçok konuda destek verir. Kilo konusunda bebeğinizi, süt üretimi konusunda ise sizi destekler.

Bazı üniversite hastaneleri tarafında yapılan bilimsel araştırmaları baz aldığımızda bu çayı kullanan annelerin sağdığı sütün kullanmayan annelere göre iki kat daha fazla olduğunu gözlemleyebiliriz. Sadece bunu yapmakla kalmaz bebeklerin kilo alma hızı üzerinde etki göstererek olması gereken normal kiloya ulaşmasına yardımcı olur. Hem sizi hem de bebeğinizi destekleyen bu mucizevi içecek oldukça hesaplı ve hazırlanışı ise çok basit.

Humana Still Tea Nasıl Hazırlanır?

Humana Still Tea Nasıl Hazırlanır?

Humana Still Tea Nasıl Hazırlanır?

Oldukça basit bir yöntemi vardır. Sadece 1 su bardağı kadar suya 2 tatlı kaşığı ekleyerek karıştırmanız yeterli olacaktır. Aşağıda faydalarını okuyacağınız bu mucizevi çayı dilerseniz sıcak ya da soğuk kullanabilirsiniz. Bu seçim tamamen size ait.

Kullanımını sizinle ve bebeğinizle ilgilenen uzman doktorunuza bildirmeyi unutmayın. Süreç doğrultusunda atacağın en ufak adım bile bebeğinizi ciddi oranda etkileyebilir. Bu nedenle uzman doktorunuzu ihmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Anneler Soruyor: Humana Still Tea Faydalı mı?

Humana Still Tea Faydalı mı?

Humana Still Tea Faydalı mı?

SORU 1: Oldukça faydalı olduğunu duydum. Bu bilgi doğru mu? Kullanırsam yeterli etkiyi göstererek bebeğime yetmemi sağlayacak mıdır? Öneriyor musunuz?

CEVAP: Evet. Bu çayı öneriyorum. Anne sütünün artmasını sağlayan çaylar arasında yer alan bu içecek birçok bilimsel çalışma tarafından kanıtlanmış durumdadır. Bizim de sorumluluğumuzda olan hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre bu çayın çoğu annede etkili olduğunu söyleyebiliriz. Buna rağmen bazı annelerin yeterli etkiyi görmediğini de eklemekte fayda var. Bu durumlarda ise bu yetersizliğin altında başka nedenler aranmaktadır. Yorgunluk, yetersiz sıvı alımı ve yetersiz beslenme gibi nedenlerle sütün üretimden sorunlar oluşabilmektedir.

SORU 2: Bebeğini emziren bir anneyim. Onu sütüm ile besliyorum. Bu durumu desteklemesi için bu çayı tercih ediyorum. Kızımın yüzünde kızarıklıklar olduğunu fark ettim. Bu çaydan kaynaklı bir durum olabilir mi? Herhangi bir yan etki nedeniyle bebeklerde alerji oluşması ihtimali nedir?

CEVAP: Genellikle işe yarasa da kimi annede ve bebekte çeşitli olumsuz reaksiyonlar gözlemlenmiştir. Bu nedenle alerji yapmış olması muhtemel. Lütfen en kısa zamanda uzman doktorunuza görünerek yapılacak tespitin ardından gerekli tedavinin görülmesini sağlayın.

SORU 3: Yeterli sütü salgılayamıyorum. Şu an için bunu etkileyebilecek herhangi bir problem yaşamadım. Doktorum sağlığımın ve beslenmemin yeterli olduğunu söyledi. Siz bu çayı kullanmamı tavsiye eder misiniz?

CEVAP: Bu markaya ait birçok çay olmakla beraber en etkilisinin bu çay olduğu söylenir. Birçok hastamda bu çayın kullanımı sonrasında süt miktarında artış gözlemleyebildim. Bu nedenle tavsiye edebilirim. Yine de kullanımını uzman doktorunuz gözetiminde yapmaya özen gösterin.

SORU 4: Çocuğunu emziren bir anneyim. Humana still tea kullanımı olarak çayın kutusunda yazılana göre günde 3 ila 4 bardak kadar içilebilir. Doğum yaptığım hastanede çalışan hemşireler ise dilersem günde 7 bardağa kadar içebileceğimi söylediler. Ben de bu nedenle 7 bardak içmeye özen gösteriyorum. Bu miktar çok mu? Bebeğim herhangi bir zarar görür mü?

CEVAP: Kutu üzerinde ortalama miktar yazar. Sizde ve bebeğinizde herhangi bir sorun gözlemlenmediyse bu şekilde içmeye devam edebilirsiniz. Yine de sizinle ilgilenen uzman doktorunuza bu bilgiyi vermeniz önemlidir. Herhangi bir besini yoğun kullandığınızda mutlaka doktorunuza haber verin.

Humana Still Tea Anne Sütünü Arttırır mı? – Video

Siz bu mucize çayı içiyor musunuz? Sizin için hazırladığımız humana still tea faydaları hakkında olan yazımızla ilgili tüm soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

“Humana Still Tea Faydaları Nelerdir, İçeriği Nedir, Ne İşe Yarar?” üzerine 1 yorum

  1. Merve says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg