• 11.234
Anasayfa
Yaşam Kaliteli Kedi Tırmalama Kulesi Benoit Kumu ve Taşıma Çantaları Kurye mama da

Kaliteli Kedi Tırmalama Kulesi Benoit Kumu ve Taşıma Çantaları Kurye mama da

       0   ADMİN      ADMİN

Kedi tırmalama kulesi , evcil hayvanların sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı yaşaması için ihtiyaç duyduğu kedi aksesuarlarından biridir. Çiviler ayrıca aslında çok temiz olan sevgi dolu yaratıklar tarafından düzenli olarak sunulmalıdır. Hasır gibi pürüzlü yüzeyi bulamayan veya hissedemeyen evcil hayvanlar genellikle döşemeleri ve mobilyaları çizme eğilimindedir. Kedi tırmalama malzemeleri, evcil hayvanların çevreye zarar vermeden pençelerine bakmalarına yardımcı olur.
Bir çeşit kedi tırmalama cihazı ev eşyalarını korumanın yanı sıra ayak arkadaşlarının sağlıklı gelişimine de yardımcı olur. Bazen oyuncak ya da katlanmış platform olarak düşünülen bu ürünler, kullanım kolaylığı ve kullanım kolaylığı açısından oldukça ilgi çekicidir. Evcil hayvanınız için eğlenceli bir oyun alanı sağlayan bu ürünlerle hayvanlar vakit geçirmeye alışkındır. Ancak yine de mobilya tırmalama alışkanlığından vazgeçemeyen pati arkadaşları için kediler için tırmalama ped. liri de var.
Kedi kazıma tahtası, evcil hayvanların ayaklarını kolay ve güvenli bir şekilde kaşımasına yardımcı olur. Doğaları gereği genellikle çivilenmesi gereken canlılar, aynı zamanda bir kurtarıcının aksesuarı oldukları için çevreyi kirletmezler. Ancak hayvan severlerin alışkanlıklarını değiştirmek, mobilya ve duvarları çizmek için eğlenceli ve eğlenceli aletlere bakmanız gerekiyor. Tırmalama ihtiyacını karşılayan kedi oyuncak çeşitleri, pati canlılarının eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesine de yardımcı oluyor. Kedi tırmalama oyuncakları, sevimli canlıların yeni alışkanlıklar edinmesini kolaylaştırır. Kedi tırmalama bantları ve oyuncakları ilgi çekici renkler, desenler ve zillerle tasarlanmıştır. Bu oyuncaklar genellikle keçe gibi yumuşak, doğal malzemelerden yapılır.

Bentonit Kedi Kumu

bentonit kedi kumu nedir ? Pek çok evcil hayvan severin küçük evcil dostlarına tercih ettiği kum türü olarak bilinir. Tamamen doğal içeriklerden oluşan bu kum türü doğada az bulunan bentonit madeninden elde edilmektedir. İnce ve kaba tanelere ayrılan bentonit kumu hem yavru kediler hem de yetişkin kediler için kullanımı oldukça kolaydır. Minik dostlarınızın sağlıklı yaşamı için en önemli etkenlerden biri olan doğru çöp kutusu seçimi yaparken, kaliteli ve bakımı kolay doğal malzemelerden üretilmiş markalı çöp kutularına güvenilmesi gerekmektedir.
Bentonit çöp kutuları, kedi idrarını ve dışkısını hızla emme özelliğine sahiptir. Bu nedenle kedi severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ventenit’in tuvaleti kedi dışkısını çabuk kurutma özelliğine sahiptir. Bu kum türü kokuları ve sıvıları hapsedebilen özel maddeler içerir, çok hijyeniktir ve bentonit kedi kumunun bakımı diğer kum türlerine göre daha kolay ve pratiktir. Kedi idrarını yaptıktan veya dışkıladıktan sonra 10 dakika içinde temizlenebilir. Kumla ıslanmış alanları kürekle atmak ve atmak sadece kumun ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda paradan da tasarruf sağlar.

Kedi Taşıma Çantası

Evcil hayvan bakımında kullanılan ürünler uygun tasarım ve özelliklere sahip olmalıdır. Evcil hayvan severlerin rahat ve konforlu bir yaşam sürmeleri için tasarlanan hayvansal ürünler, çok çeşitli seçenekler sunuyor. Mama kaplarından su sebillerine kadar tüm evcil hayvan ürünleri kedi ırkları için özel olarak tasarlanmıştır. Kedilerin dışarı çıkarken tasma takması uygun değildir.
Silecek modelinin tasarım özelliklerine bağlı olarak çeşitli şekillerde çantalar kullanılabilir. Askı takarak silecek modelini sırtınıza ve omuzlarınıza takabilirsiniz. File ve pencere parçaları sayesinde kedinizin rahat nefes alabilmesi için tasarımları bir veya birden fazla renge uyacak şekilde Kom binleyebilirsiniz. Kir tutmayan malzemelerden yapılmış taşıma araçlarının silinmesi ve temizlenmesi kolaydır. Bez kedi taşima çantası, plastik ürünler olmadan yapmak isteyenler için ideal alternatiflerden biridir. Kurye Mama sitesinden ürün alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg