• 265.278
Anasayfa
Moda Kilolu Kadınların Yüzünü Daha İnce Gösterecek 5 Kurtarıcı Moda Hilesi

Kilolu Kadınların Yüzünü Daha İnce Gösterecek 5 Kurtarıcı Moda Hilesi

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Kim yüzünün daha ince ve zarif görünmesini istemez ki? Kilolu kadınlar için yüzlerindeki fazla yağlar ve dolgun görünüm bazen sağlamak istedikleri görüntünün dışına çıkmalarına neden oluyor. Ayrıca yüz yapısı yuvarlak olan kilolu kadınlar bu ince görünümden mahrum kalmaktan daha da muzdarip. Bu nedenle siz de yüzü ince gösterme hileleri ile modanın size sağladığı kolaylıkların sadece giyimle değil her alanda güzellik sağlayacağını bizimle keşfedin.

Uzun Küpeler Takmak

Uzun Küpeler Takmak

Öncelikle yüzünüzü ince gösterecek önerilerin en kolayı ile başlıyoruz. Uzun avize model küpeler ile siz de yüzünüzden boynunuza doğru bir çekilme efekti yaratabilir, derin bir dekolte ile bu görünümü birleştirirseniz daha da çekici olabilirsiniz. Kilolu kadınlar için öneriler dendiğinde ne kadar gözünüz korksa da aslında göz oyunları ile daha ince görünmek işte bu kadar kolay!2.Uzun ve serbest saçlar
Saçlarınız ne kadar ön plana çıkar ve yüzünüzün kenarlarını gizlerse yüzünüz o kadar ince görünecektir. Zayıf görünmek için tavsiyelere baktığımızda aslında en kolaylarından olsa da en etkililerinden biri olan bu tavsiye, özellikle uzun saçlı kadınlar için geliyor. Saçlarınızı kulak arkasına atan ya da toplanan modeller yerine serbest bırakarak ve omuzlarınızdan düşürerek kullanın.

Dolgun Saçlar

Dolgun Saçlar

Saçlarınızı dolgun bir hale sokmak yüzünüzü daha ince gösterecektir. Saçlarınızı düz kullanmak yerine dalgalandırın. Sonrasında saç diplerine krepe yaparak ya da sprey sıkıp dağıtarak saçlarınızı hacimlendirebilirsiniz.

Dramatik Makyajı

Dramatik Makyajı

Yüzünüzde doğal tonlar kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Ancak makyaj ürünlerinin yüzünüzde oluşturacağı etkilerden faydalanmak için biraz sınırlarınızın dışına çıkabilirsiniz. Gözlerinizde buğulu ve etkileyici makyajlar kullanmak dikkati bu bölgeye çekerek daha ince yüz hatlarına sahip olduğunuz imajı yaratmanıza yardımcı olabilir. Far renklerinizi ise mümkün olduğunca açık renklerde seçip yüzünüzü aydınlatmayı unutmayın.

Bronzer ve Allık

Bronzer ve Allık

Burun kemiği, göz altı, alın ortası, kaş arası ve elmacık kemikleri üzerine açık renk; saç dipleri, alın çevresi, elmacık kemiklerinin altı ve burun kemiğinin hemen iki yanına koyu renkte kontür ya da bronzer uygulamak yüzünüzde inanamayacağınız bir incelik yaratacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg