• 205.054
Anasayfa
Güzellik Birbirinden Güzel Ve Farklı Bakır Saç Rengi Önerileri

Birbirinden Güzel Ve Farklı Bakır Saç Rengi Önerileri

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
Birbirinden Güzel Ve Farklı Bakır Saç Rengi Önerileri

Bakır saç rengi modelleri 2019 modasında neler var? Romantik bakır saç rengi önerileri neler? Bakır kahve saç rengi nasıl görünüyor? Bakır saç rengi kataloğu örnekleri neler? Sen de saçlarında bakır saç rengi havasını yakalamak için bu özel rehberimizi incelemeye hemen başlayabilirsin.

Bakır Saç Rengi Önerileri

Bakır Saç Rengi Önerileri

Bakır Saç Rengi Önerileri

Kızıl rengin daha yumuşak, daha romantik olarak yorumlayabileceğimiz bir versiyonu bakır saç rengi. Bu rengin kadınlara kattığı cazibe tartışılmaz. Ancak bu rengin hangi tonunu kullanabileceğin ise kafanı karıştırmış olabilir. Yanlış ton seçimi halinde saçlarının kötü görünmesi de muhtemel çünkü. Ancak merak etme, adeta bir bakır saç rengi kataloğu olan bu listemizde eminiz sen de kendi tarzına, saç ve göz rengine, zevkine göre harika bir öneri bulacaksın.

Gündelik Kullanımlı Bakır Rengi

İş hayatının içerisinde olan kadınlar ne yazık ki bazen giyim ve görünüm konusunda sınırlandırmalara maruz kalabilirler. Bu kişiler için fazla alevli kızıllar sorun olabilir ancak yine de kızılı saçlarına taşımak isteyenlerin imdadına ise zarif ve romantik bakır rengi yetişiyor. Kurumsal giyimle harika bir kombin oluşturacak bu hafif kızıllı-kahveli saç rengini küt bir kesimle daha çekici kılabilirsin.

Bakır Rengi Saç Dalgaları

Bakır Rengi Saç Dalgaları

Bakır Rengi Saç Dalgaları

Saçlarında tercih edeceğin kızıl tonunun turuncuya çalması halinde oldukça cesur dalgalar oluşturabilirsin. Bu turuncu alt tonlu yoğun bakır saç rengi üzerine sarı ve kırmızı perçemler eklediğinde eminiz tüm gözler senin üzerinde olacaktır. Bu modeli renkli gözlü kadınlara özellikle öneriyoruz.

Çarpıcı Bakır Tonları

Saçların yataktan gibi doğal saç modelleri görünümüne sahipse, oldukça şanslısın. Çünkü bu saçların doğal görünümünü bakırın ombre ile buluşması ile desteklediğinde saçlarına harika bir hareketlilik sağlayacağından eminiz. Havalı bir görünüm için dalgalı saçları olup bakır kahve saç boyası kullananlar mutlaka uçlara ombre ile biraz açıklık katmayı düşünmelidirler.

Çarpıcı Bakır Tonları

Çarpıcı Bakır Tonları

Doğal Bakır Işıltılılar

Saçlarını biraz gölgelendirmek eminiz katacağı hareketlilik ile saçlarına bambaşka bir hava kazandıracak. Bunun için saç diplerinde koyu bakır saç boyası ve uçlarda biraz daha zencefil tonları kullanabilirsin. Bu ışık oyunları ayrıca saçlarının daha uzun görünmesini de sağlayacaktır.

90’lardan Gelen İlham

Eskilerin yeni olduğu günümüz modasında, saçlarında 90‘lar havası yakalaman oldukça mantıklı olabilir. Bob kesim saçlarını bakır kahve saç rengi ile birlikte kullanman tam bir nostalji rüzgarı estirmeni sağlayacak.

Koyu Bakır Dalgalar

Saçlarında bal ve kırmızı tonlarının karışımını kullanman, eğer dalgalı saç modelleri sahibiysen oldukça akıllıca olacaktır. Bu renklerin parlaklığı saçlarının dalgası ile bir araya geldiğimde eminiz oldukça ihtişamlı görüneceksin.

Açık Bakır Işıltılar

Açık Bakır Işıltılar

Açık Bakır Işıltılar

Saçlarının dip kısımlarında kırmızı tonlarını ve giderek açılan bir geçişle uçlarında bakırı kullanman, farklı bit görünüm yakalamanı sağlayabilir.

Bakır Tarçın Rengi

Saçlarında tarçının egzotik rengini kullanabilir ve bu rengi farklı bakır saç rengi numaraları ile balyaj yaptırarak daha farklı bir görünüm sağlayabilirsin.

Turuncu Tonlu Bakır

Saç renginin alt tonu bakırsa, üstünde kırmızının ve turuncunun farklı tonlarını kullanarak renklerin sıcaklığını saçlarına taşıyabilirsin. Yoğun ve açık renklerin cazibesinin saçlarını dikkat çekici kılacağından eminiz.

Turuncu Tonlu Bakır

Turuncu Tonlu Bakır

Kahverenginden Bakıra Geçişler

Kahverengi ve bakır tonları arasında tartışmasız bir uyum vardır. Sen de kahvenin yumuşaklığını ve bakırın canlılığını bir araya getirebilirsin. Bakır kahve saç rengi kataloğu içerisinde eminiz senin de beğeneceğin bir ton vardır.

Bakır Gölgeler

Saçların uzunsa ve bakır rengini saçlarının tamamında kullanmakta çekimser isen o zaman renkli çizgileri deneyebilirsin. Bakırın soluk tonlarını çizgiler halinde saçlarına yer yer ve homojen şekilde eklemek, saçlarına ışıltılı, dolgun ve yoğun bir görünüm verecektir.

Koyu Bakır Tonları

Sıra dışı bir tarz mı istiyorsun? O zaman saçlarını katlı kestir ve fön çektir. Ancak işin sırrı bakırın içinde gizli. Bu trend saç modelleri ile bakırın koyu tonlarını birlikte kullanmak ve aralara da yer yer açık gölgeler ekletmek seni oldukça modern bir kadın kılacak.

Ateşli Bakır Renk Ombreler

Ateşli Bakır Renk Ombreler

Ateşli Bakır Renk Ombreler

Ombre modası asla geçmiyor, desek yeridir. Kızıl-bakır tonlarında bir zeminin üzerine kayısı tonlarında ombre uygulamayı düşünebilirsin. Bu sadece saçlarına derinlik katmakla kalmaz, küt saçlara sahipsen uzamalarını bekleyene kadar daha uzun görünmelerini de sağlar.

Birini Mutlaka Denemeniz Gereken Kumral Saç Renkleri
Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri | Saçı Hızlı Uzatmanın Yolları

Bakır saç rengi tavsiyelerimiz arasından sen hangisini uygulamayı düşünürsün? Bakır saç rengi ile tanışmaya hazır mısın? Sen de konuyla ilgili tüm deneyimlerini ve aklına takılanları bizimle yorum olarak paylaşmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg