• 151.711
Anasayfa
Güzellik Mutlaka Denemeniz Gereken Kumral Saç Renkleri

Mutlaka Denemeniz Gereken Kumral Saç Renkleri

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
Birini Mutlaka Denemeniz Gereken Kumral Saç Renkleri

Kumral saç renkleri ve numaraları neler? Açık kumral saç rengi nasıl elde edilir? Kumral saç rengi kimlere yakışır? Kumral saç rengi boya ile nasıl elde edilir? Sen de kumral saç renkleri hakkındaki bu renkli rehberde tüm aradığın modelleri bulacaksın.

Kumral Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Kumral Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Kumral Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Saç renkleri içerisinde belki de en özellerinden olan kahverengi, genel yargının aksine sıkıcı olmaktan oldukça uzak tonlara sahip. Kahvenin asaletini açık tonların parlaklığı ile birleştiren kumral saç renkleri eminiz sana da çok yakışacak.

Sen de kendi göz ve ten rengine uygun tonu bulmak ve kumralın cazibesini yakalamak için rehberimizi incelemeye hemen şimdi başlayabilirsin.

Karamel Balyajlı Kumral Rengi

Eğer senin de doğal saç rengin koyu tonlarda ise ve bu görünüme biraz yumuşaklık katmak istiyorsan, o zaman açık tonlarda bir kahve yakalayabilir ve üstüne karamel tonlarda balyajlar karıştırabilirsin. Bu haliyle saçlarının ışıl ışıl görüneceğine eminiz.

Küllü Tonlarda Kumral Saçlar

Küllü Tonlarda Kumral Saçlar

Küllü Tonlarda Kumral Saçlar

Sarı ile kumral saç tonları arasında geçiş formu yakalamak isteyenler küllü renklerle röfleler yaptırabilirler. Keskin bir renk geçişi yerine dipleri açık kahve bırakıp uçlara doğru artan küllü renkler eminiz çok havalı görünmeni sağlayacak.

Kumral Saç Üstüne Mor Işıklar

Saçlarının eğlenceli kişiliğini yansıtmasını isteyenleri de bu listede düşündük elbette. Hem havasını hem saçlarını değiştirmek isteyenler kahverengi saç modelleri içerisinden beğendiği bir tonun üzerine mor tutamlar ekletebilirler.

Kumral Saç Modellerinde Doğal Işıltılar

Kumral Saç Modellerinde Doğal Işıltılar

Kumral Saç Modellerinde Doğal Işıltılar

Meşhur mor şampuan uygulayanları eminiz sen de görmüşsündür. Saçların doğal tonlarda ancak çok daha açık bir renge kavuşmasını sağlayan bu özel şampuanı ışıltılar için kullanabilirsin. İster diplerden başla ister belirsiz geçişler yarat, saçlarına bu şampuanla doğal ışıltılar ekleyerek çok daha doğal ve çekici bir görünüm elde edebilirsin.

Kumral Tonu Renklendirme

Asıl saç renginizin üzerine farkı tonlarla vurgulu perçemler ekleyebilirsiniz. Saçın yalnızca en ön ve en arka kısımlarına yoğun renklendirmeler yapmak, uzun saç modelleri olan kadınlarda harika sonuçlar verecektir.

Kumral Saç Tonunu Yumuşatma

Kumral Saç Tonunu Yumuşatma

Kumral Saç Tonunu Yumuşatma

Saçlarının doğal rengi zaten kahverengi ise bu rengi biraz müdahale ile yumuşatman, daha parlak ve canlı saçlar elde etmeni sağlayabilir. Özellikle daha kısa saçları olanlarda bu yöntemle çok daha doğal bir görünüm yakalanabilmektedir.

Kahverengi Saç İçin Kum Tonları

Saçlarının tonunun fazla sıradan olduğunu düşünüyorsan kum tonlarından ilham almayı denemelisin. Koyu renklerin üzerine hafif donuk bir kum tonu ilave etmek saçların tıpkı yaz güneşi altında açılmış gibi doğal bir görünüm yakalamanı sağlar.

Kumral Renk Üzerinde Sarılar

Kumral Renk Üzerinde Sarılar

Kumral Renk Üzerinde Sarılar

Kuaförünün yaratıcılığına güveniyorsan, işte sana harika bir fikir daha! Saçların kumral tonlarında ve orta koyuluktaysa sarı renkten ışıltılar yaptırabilirsin. Kumral saç rengi boya ile açıldığı takdirde daha dolgun bir görünüm kazalabilirsin.

Uzun ve Ombreli Saç Modelleri

Saçların fazla uzunsa ve yıpranmaları nasıl telafi edebileceğini bilmiyorsan en iyi saçlarının uç kısımlarına ombre modelleri uygulatman olacaktır.

Balyajlı Modeller

Balyajlı Modeller

Balyajlı Modeller

Balyaj uygulamasının saçları bir anda tamamen değiştirmesi mümkündür. Yüzünü çok daha aydınlık gösterecek ve özellikle yüzüne yakın tutamlara uygulandığında enerjini artıracak olan bu balyajların iyi yanlarından biri de her saç boyuna uygun olmasıdır.

Parçalı Aydınlatmalar

Saçlarının tek bir tonu varsa parçalı aydınlatmalar ile onları daha yoğun ve canlı gösterebilirsin. Keskin katlar sağlamak istediğin tutamları biraz açık tonlarla boyamak yeterli.

Uçlara Doğru Renk Açılması

Saçlarında keskin geçişler istemiyor ancak aydınlık katmak istiyorsan dipten yapacağın renk açılmaları yerine yalnızca uçları biraz açmayı deneyebilirsin. Küt saç modelleri üzerinde çok daha başarılı sonuçlar veren bu fikrin sayesinde saçlarını daha dolgun göstermeyi de başarabilirsin.

Uzun ve Dalgalı Saçlarda Renklendirme

Uzun ve Dalgalı Saçlarda Renklendirme

Uzun ve Dalgalı Saçlarda Renklendirme

Dore kumral saç rengi sahibiysen ve saçların biraz da uzunsa sana özel harika bir fikrimiz var. Saçların uç kısımlarının tonunu açtıktan sonra saçlarını iri dalgalarla birlikte kullanabilirsin. Bu sayede saçlarının çok daha dolgun ve canlı görüneceğinden emin olabilirsin.

Karamel Tonlar

Karamel ya da bronz kumral saç rengi sayesinde çok modern bir hava yakalayabilirsin. Kahverenginin kızıla çalan tonları, özellikle gündüz ışığında ışıldamanı sağlayacak. Dilersen üzerine ekleyeceğin sarı aydınlatmalarla başarılı geçişler sağlayabilirsin.

Kumral saç rengi fikirleri içerisinden senin denemek istediklerin var mı? Sen koyu ya da açık kumral saç rengi sahibiysen saçlarını nasıl kullanıyorsun? Fikir ve sorularını paylaşmayı unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg