• 1.554.020
Anasayfa
Güzellik Her Biri Harika 20 Kahverengi Saç Rengi Önerileri

Her Biri Harika 20 Kahverengi Saç Rengi Önerileri

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
Her Biri Harika 20 Kahverengi Saç Rengi Fikri

En iyi çikolata kahve saç boyası hangisi? Açık kahve saç rengi kataloğu içerisinde bu sezon neler var? Çikolata kahve saç rengi kullananlar memnun mu? Büyülü kahve saç rengi nasıl? Kahverengi saç rengi fikirlerinden derlediğimiz bu bilgi dolu öneri listesine sen de bayılacaksın.

Kahverengi Saç Rengi Önerileri

Kahverengi Saç Rengi Önerileri

Kahverengi Saç Rengi Önerileri

Tam bir klasik diyebileceğimiz kahverengi saç rengi, bazıları monoton olarak nitelendirse de aslında farklı tonlarıyla oldukça cazip olabilir. Çikolatalar, bronzlar, kestaneler… Kahverengi saç modelleri için sayısız alternatifi var desek yeridir. Senin için kahvenin bu sınırsız seçenekleri arasından sezonun en beğenilenlerini bir araya getirdik.

1- Parlak Çikolata Kahve Balyaj

Parlak Çikolata Kahve Balyaj

Parlak Çikolata Kahve Balyaj

Taban rengi olarak koyu kahve saç rengi sahibiysen o zaman parlak ve zengin bir kahve balyajı denemeni öneririz. Çikolata tonlarının parlaklığı, balyajlı modellere çok yakışmaktadır ve seni oldukça havalı gösterecektir.

2- Kestane Kahverengi Saçlara Bronzluk

Kestane Kahverengi Saçlara Bronzluk

Kestane Kahverengi Saçlara Bronzluk

Siyah ya da kahvenin koyuluğunu altın bronzluğu ile parlatmak, saçarının ışıl ışıl görünmesini  sağlayacak. Koyu kestane kahverengi saç üstüne, altın renginde çizgiler ekleyerek oldukça havalı bir görünüm elde edebilirsin.

3- Kızıl ile Derinleşen Kahverengi Saç

Kızıl ile Derinleşen Kahverengi Saç

Kızıl ile Derinleşen Kahverengi Saç

Kahverenginin kızıl ile harika uyumunu kim inkar edebilir ki? Sen de büyülü kahve saç rengi ile kızıl tonlarını karıştır. Kızıl alt tonlu kahve ile saçın bütününü renklendirdiğinde saçlarının hacimli ve derin görünümünün tadını çıkar.

4- Açık Kahve Saç Rengi Üzerine Ombre

Açık Kahve Saç Rengi Üzerine Ombre

Açık Kahve Saç Rengi Üzerine Ombre

Saçlarına kahve gölgeler eklemek için ombre olabilecek en havalı yollardan olabilir. Saçlarının keskin stiline hafif yumuşaklık katarken bir yandan da trend bir görüntü kazanmak için dipleri açık tonlardaki kahve ile başlayan saçlarını uçlarda ombre ile sonlandırabilirsin. Bu saçlarla çok daha genç görüneceğine emin olabilirsin.

5- Kahverengi Balyaj ile Rose Gold Trendi

Kahverengi Balyaj ile Rose Gold Trendi

Kahverengi Balyaj ile Rose Gold Trendi

Kahvenin sıkıcı olduğunu düşünüyorsan bu tavsiyemiz tam sana göre. Yumuşak bir kahve zeminin üzerinde rose gold renginde balyajlar çok yakışacak. Saçlarının bu metalik görünümünü doğal dalgalarla desteklersen eminiz tüm gözler üzerinde olacak.

6- Kahverengi ve Bakır Ombre

Kahverengi ve Bakır Ombre

Kahverengi ve Bakır Ombre

Saçlarında çikolata kahve saç rengi kullananlar için açık tonlarda bir bakırla ombre işlemi oldukça akıllıca olacaktır. Özellikle yaz günlerinde parlayacak olan bu renklerle oluşturacağın kombinasyon gerçekten göz kamaştırmanı sağlayacak.

7- Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi

‘’Esmer bombaların’’ tercihi, zamansız renklerden biri olan çikolata kahve hangi kadına yakışmaz ki? Çikolata kahve saç rengi kataloğu içerisinden maun ya da kestane gibi lüks olanları tercih ettiğinde oldukça şık bir kadın, hatta adeta bir ikon olacağına eminiz.

8- Cıvıl Cıvıl Kahverengi Saçlar

Cıvıl Cıvıl Kahverengi Saçlar

Cıvıl Cıvıl Kahverengi Saçlar

Kahvenin tek bir tonunu kullanmak zorunda olduğunu kim söyledi? Dağınık görünen renk geçişleri için saçlarında birden fazla kahve tonunu kullanabilir ve üzerine ince sarı çizgiler ekleyebilirsin. Kahvenin dağınık formu sarı ile bir araya geldiğinde cıvıl cıvıl bir görünüm elde edeceksin.

9- Sıcak Kahverengi Tonları

Sıcak Kahverengi Tonları

Sıcak Kahverengi Tonları

Saçların çok uzunsa onları kısalttığında hacimsiz görüneceğinden endişe ediyor olabilirsin. Ancak merak etme, saçlarını yeniden volümlü göstermek için biraz kahve ışıltısı yeterli olacaktır. Kahvenin ılık tonlarını kullandığında saçların ne kadar kısa olursa olsun hacimli ve havalı bir görünüme bürünecek.

 10- Ceviz Kahvesi Saç Rengi

Ceviz Kahvesi Saç Rengi

Ceviz Kahvesi Saç Rengi

Modern olmak istiyorsan eğer bu kahve tonu tam sana göre. Hele üzerine sarışın vuruşlar yaptığında tüm gözler üzerinde olacak. Açık kahve saç rengi kataloğu içerisinde bulabileceğin ceviz tonu, oldukça zarif bir renk olarak kesinlikle denenmeyi hak ediyor. Uçları sarı dokunuşlarla yumuşatman ise sana daha da çekicilik katacak.

11- Bitter Çikolata Saçlar

Bitter Çikolata Saçlar

Bitter Çikolata Saçlar

Deneyebileceğin en iyi çikolata kahve saç boyası seçeneklerinden biri olan bitter çikolata, saçlarına derinlik ve gizem havası katmak isteyenler için birebir. Oldukça cazibeli olan bu rengi ince ince çikolata kahvenin diğer tonlarıyla karıştırabilirsin. Bu katmanlı ve boyutlandırılmış saçlar saçlarının hacimli görünümünün sırrı olacak.

12- Tarçın Sıcaklığı

Tarçın Sıcaklığı

Tarçın Sıcaklığı

Baharatlar aroması ile her yere yakışıyor olabilir ancak bu egzotik fikir en çok saçlara yakışmaktadır. Saçlarında sonbaharın iç ısıtan yumuşaklığını elde etmek istiyorsan, kahve zeminli saçların üzerine tarçın gölgeler ekleyebilirsin. Orta tonlarda bir kahveyi zemin rengi olarak seçmen tarçınla harika bir kombin yaratır.

13- Sarıya Çalan Orta Ton Kahve

Sarıya Çalan Orta Ton Kahve

Sarıya Çalan Orta Ton Kahve

İncelendiği zaman kahverengi saç renkleri kataloğu içerisinde belki de en çok dikkat çekeni şeftali tonlarıyla karışık kahvedir. Orta tonlardaki tüm kahveler saçlara ılık bir hava verse de hafif turuncu ile karıştırılmış olan kahveler saçlarını şekillendirdiğinde, dümdüz dahi olsa harika görünecektir.

14- Kum Kahvesi İle Ombre

Kum Kahvesi İle Ombre

Kum Kahvesi İle Ombre

Ombre eğer başlangıç çizgisi belirsiz şekilde olarak yapılırsa, adeta bir sanat eserine dönüşebilir. Saçların zemin ve ombrenin rengi kusursuz biçimde harmanlandığında bunun dilediğin gibi bir ombre olacağına eminiz. Alt renk olarak kestane kahve saç ve ombre olarak kum kahvesi seçmen, eminiz tam da dilediğin ombrenin yapılması için sırrın olabilir.

15- Koyuluklardan Aydınlığa Doğru

Koyuluklardan Aydınlığa Doğru

Koyuluklardan Aydınlığa Doğru

Saçlarının koyu tonlarda mı yoksa açık tonlarda mı bir kahve ile daha iyi görüneceğine karar veremiyorsan, farklı tonları geçişli olarak bir araya getirmeye ne dersin? Saçlarında karanlık tonlardan aydınlık renklere doğru geçişli bir ilerleme yakalayabilirsin. Uçlara doğru yavaşça açılan bu renkler, özellikle uzun saç modelleri üzerinde harika görünecektir.

16- Baharatlı Çikolata Kahve

Baharatlı Çikolata Kahve

Baharatlı Çikolata Kahve

Zencefil tonlarında bir bal sarısı kimin saçlarına baharatın egzotik görünümünü vermez ki? Baharatlı sıcak çikolatanın aromasından esinlenerek tasarlanan bu renk pek çok sanatçının da tercihi. Öyle ki çikolata tonları üzerine zencefil tonları eklemek ünlülerin saç modelleri 2019 listelerinde çok sık göze çarpıyor.

17- Bronz ve Kahverengi

Bronz ve Kahverengi

Bronz ve Kahverengi

Ünlüler yalnızca filmleri ya da harika fotoğrafları ile değil, şüphesiz saçlarıyla da hayranlık uyandırıyor. Bronz alt tonlu maun rengi, saçların ister kısa olsun ister uzun, tarzına doğal bir çekicilik katmak için ideal. Değişiklik arayan ve bir süredir altın kahve saç rengi kullananlar için alternatif olarak bronzu öneriyoruz.

18- Küllü Koyu Kahve ve Sarı

Küllü Koyu Kahve ve Sarı

Küllü Koyu Kahve ve Sarı

Saçları kıvırcık ve kısa olanlar için düzgün ve şekillendirilmiş bir model yaratmak zor olabilir. Özellikle kısa saçlılar için kıvırcık saç bakım rutini oldukça çaba gerektirici olabiliyor. Ancak saçlarına biraz renk eklemek bu rutinden her daim başarılı sonuçlar elde etmene yardımcı olacak. Koyu kahve saçların üzerine sarı vuruşlar eklemek, saçları kıvırcık olanların çarpıcı buklelerini ön plana çıkaracaktır.

19- Kızıla Çalan Kahverengi

Kızıla Çalan Kahverengi

Kızıla Çalan Kahverengi

Selena Gomez gibi ünlü yıldızlar, kahveye yakıştırılan ‘’sıradan’’ anlayışını alt üst ediyor. Kızılla karıştırılan kahveler, oldukça görkemli saçlar yaratmanın en büyük sırlarından biri. Kahve öncesinde sadece biraz kızıl bir alt ton kullanman, ünlülerin çekiciliğine erişmeni sağlayacak.

 20- Işıltılı Kahve

Işıltılı Kahve

Işıltılı Kahve

Jennifer Lopez’in çok beğenilen saçlarını sen de denemek ister misin? Aynı anda hem sarışın hem de esmer olma fikri eminiz sana da cazip gelecektir. Altın kahve saç rengi ile hafif sarışın ve hafif esmer tatları aynı saçlarda yakalayabilirsin.

Birbirinden Güzel Ve Farklı Bakır Saç Rengi Önerileri
2019 Yılının En Trend 10 Kısa Saç Modelleri

Sen de kahverengi saç rengi seçenekleri arasından kararını verdin mi? Sence en iyi kahverengi saç rengi hangisi? Tüm aklına takılanları ve görüşlerini bizimle yorumlarda paylaşmayı unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg