• 271.211
Anasayfa
Diyetler Tilya Kürü Tarifini Ve Yararlarını Okuyunca Şaşıracaksınız

Tilya Kürü Tarifini Ve Yararlarını Okuyunca Şaşıracaksınız

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Kilo vermek isteyenler için bünyeye göre farklılık gösteren tilya kürü, zayıflama değişikliğinden farklı olarak kişilerde normalde 3 ve 6 kilo arasında bir düşüş göstermektedir. Sizler de daha fazla zaman kaybetmeyin, sağlıklı şekilde kilo vermek için kürün zayıflama yöntemlerine göz atın.

Tilya Kürü

Tilya kürü Nedir?

Halk dilinde ıhlamur çiçeği olarak adlandırılan tilya kürü, ıhlamur ağacından toplanan, Haziran ve Ağustos dönemlerinde açan çok etkili ve güzel kokulu bir çiçektir. Daha iyi bir yaşam için gerekli olan en iyi şey; sağlıklı hayat için gereğini yaparak sağlığınızı geri kazanın.

Yaşam boyunca vücudunuza fazla kiloları taşımakta zorlamayın, vücudunuza önem verin ve tilya kürünün faydalarından emin olarak pozitif bir geri dönüşüm almaya çalışın. Sürekli olarak tüketmenize karşı zorunluluk içermeyen kürün birçok olumlu yanı bulunuyor. Vücudunuza ve ruhunuza iyi gelecek olan tilya kürü sayesinde zayıflamanın yanı sıra birçok vitamin ve enerji deponuzu doldurarak sürekli zinde bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Saraçoğlu’nda  Tilya Kürü

Saraçoğlu’nda  Tilya Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Tilya Kürü hakkında bahsettiği ve son dönemlerin en popüler kilo verdiren kür olan bu besini, fazla kilo problemi yaşayanların kolay ve bitkisel şekilde yağlardan arınmasını sağladığı bir etki bıraktığı söylenebilir.

Her bünyede farklı etki yaratan bu tilya kürü kullananlar nasıl bir etki yarattığını merak ediyor. Herkeste aynı etkiyi yaratmadığı bilinen bitkinin, kişilerde genellikle 3 ve 4 kilo arasında kilo verdirmeye yaradığı biliniyor.

Tilya kürü yapanlar genel olarak çayın metabolizmalarını düzenleyerek yağ yakmaya faydalı olacağını bilerek bunu uygular. Kür, bir ay kesintisiz şekilde uygulanmalıdır. Beslenme düzeni ve alışkanlıklarınızı değiştirmenize gerek bile yoktur. Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan enerji ve vitamin deposunu almak için daha fazla geç kalmanın manası yok. Hemen sizler de kendi üstünüze düşen tilya kürünün tarifini çıkarmalısınız. Kendinize özel olarak yapacağınız bu tarifi oldukça basit şekilde fazla kilolarınıza karşı savaş açabilecek güce ulaşacağınızdan emin olarak devam etmelisiniz.

Tilya kürü faydaları sayesinde hiç fark etmeden kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Hem sağlıklı bir yaşam sahibi olacak hem de metabolizmanızın daha iyi olmasıyla beraber daima hayata pozitif bir ışıktan bakabilme şansına erişeceksiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyi göze almayın.

Tilya Kürü ile Zayıflayanlar

Katıldığı televizyon programlarında birçok bilgi ve detay paylaşan Saraçoğlu, tilya kürü ile zayıflayanlar hakkında olumlu yönde pozitif onay vererek tilya kürünün faydaları hakkında konuştuğu biliniyor.

Zayıflama hapı ve kapsülleri gibi birçok şeyden uzak durulmasının gerekliliğine vurgu yapan Saraçoğlu, bu sebepten dolayı kalıcı hasarların oluşabileceğinin altını çiziyor. Aynı zamanda tilya kürü zararları da aynı şekilde her metabolizma üzerinde farklı bir durum gösterebilir. Fakat doğal zayıflatıcı olduğu için, metabolizmanın canlanması ve düzene girmesinin sağladığı bir durum getiriyor. Tilya kürü kullananların yorumları genellikle buna bağlı olarak olumlu bir şekilde sonuç belirtiyor.

Tilya Kürü ile Zayıflayanların Yorumları

Tilya kürü ve zayıflayanların yorumları genellikle herkes tarafından biliniyor. Öyle ki sağlıklı ve doğal bir çay olduğu için genellikle televizyon programlarında bunun görüntülerine gün boyunca şahit olabilirsiniz. Tilya kürünün faydaları hakkında her an her yerde çeşitli bilgilerle donanım sağlayabilirsiniz. Kürün daha iyi etki vermesi için, içine ek olarak bir şeylerin katılması, alanında uzmanların önermesiyle deneme yöntemiyle kendinize iyi gelecek şekilde reaksiyonlara bakarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Tilya Kürü ile Zayıflayanlar

Tilya Kürü Nasıl Hazırlanır?

Tilya kürü hazırlanış biçimi herkes tarafından farklılık gösterir. Alanında uzman sağlıkçıların sürekli olarak hazırlanışını farklı fakat aynı yola bağlı geliştirdiği bu kürün özellikleri ve faydaları saymakla bitmiyor. Tilya kürü nasıl yapılır? gibi soruların karşılığını Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tilya kürü tarifi ve malzemeleri ile şu şekilde veriyor;

Tilya Kürü Malzemeleri;

  • 5 gr altın otu,
  • 10 gr (dövülmemiş şekilde) kuşburnu,
  • 10 gr ıhlamur

Tilya Kürü Hazırlanışı;

  • 750 gr kaynayan suya ilk adım olarak kuşburnu daha sonra ıhlamuru ve altın otunu atarak 10 dk aralığında kaynatarak bekleyin.
  • Çayın ılınmasıyla beraber süzme işlemine geçin.

Tilya Kürü Tüketimi; Gün içinde 6 saat aralıklarla tüketmeye özen gösterirseniz, etkisini daha olumlu şekilde alacaksınız. Fakat yaptığınız kürün hepsini tüketmek zorunda hissetmeyin. Öğleden önce ve sonra olarak bölümünü yapabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü Tarifi

Çay kullanımıyla beraber hazırlanışı bilindiği şekilde basit ve günlük hayata uygun bir donanım içerir. Günlük hayatta zahmet çekmeden rahat kullanım içerir. Etkili sonuçlarla beraber düzenli olarak 1 ay boyunca önerildiği gibi kullandığınızda, bünyenizin ne derecede etki vereceği kesin olmamakla beraber kilo vermeye başlayacaksınız.

Kilo vermenin hız ve olgusu kişiden kişiye değiştiği için çay içerken başka bir şey yapmanıza gerek olmadan bir takım hafif egzersizlerle beraber çok iyi kilo verme işlemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tilya kürü sayesinde 1 ayda kilolarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. İstediğiniz vücut ölçüleriniz artık size çok yakın olacak.

İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü Tarifi

Tilya Kürü Zararlar ve Yan Etkileri Var Mı?

Çayın etkisi herkese göre farklılık göstereceğinden, yan etki ve zararları herkese göre değişir. Doğal çayların zayıflatıcı etkisi olduğu için metabolizma ne şekilde tepki vereceği kesin olmamakla beraber deneme yanılma yöntemi buna göre bağlılık gösterir. Düzene giren metabolizmada genellikle tilya kürünün faydaları gözükür. Fakat çaya karşı alerjiniz bulunuyorsa kullanımı kesebilir ve uzak durabilirsiniz.

Vücut için gerekli vitamin ve enerjiyi karşılayan çay, sağlıklı kilo vermeyi sağlar. Tilya kürü ile zayıflayanlar var mı? şeklinde sorulan sorulara karşı genellikle birçok örnek gösterilir. Tilya kürünün kullanımına bağlı olarak birçok sağlık uzmanı bilgiler vererek vatandaşlara karşı donanım bilgisi yüklemek istiyor. Tilya kürünün yan etkileri konusunda herhangi bir şüpheniz varsa alanında uzman bir hekime danışabilirsiniz.

Tilya Kürü Yapılışı – Video

Sizlerde tilya kürü denediyseniz bizler ile deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz, tarif ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizi Takip Et

Vücut kitle indeksi hesaplayıcı

cm
kg